Wpis z mikrobloga

Czy dużą patologia będzie jak zacznę spotykać się z laską o 10 lat młodszą? Ja mam 83 lata, ona 73. Bardzo dobrze się dogadujemy, bo ona jest ogarnięta, ale dalej, to jest 10 lat różnicy. Jestem ciekaw opinii z zewnątrz, dlatego pytam
#zwiazki
  • 46
  • Odpowiedz
@wortor: dziwne, że nie przeszkadza ci u niej 10 letnia przepaść intelektualna, bo jednak w tym czasie zbierałeś więcej życiowej mądrości i doświadczenia, więc możecie mieć problemy by się dogadywać, bo jak wszyscy wiemy kobiety zawsze z wiekiem zaliczają intelektualny progres i 10 lat starsza kobieta zawsze jest mądrzejsza od tej młodszej, więc 80latka powinna być mądrzejsza od 70latki
  • Odpowiedz
@wortor: sam mam młodszą 13 lat, jestem w podobnym do ciebie wieku i dla mnie 30 latki to stare grażyniejące zmarszczkowane babki ze skostniałymi wartościami i zasadami, z podejściem w stylu "jak ci nie pasuje to szukaj młodszej bo ja się nie zmienię".

Nie potrafiłbym się z taką zadawać mając z tyłu głowy świadomość że za 5 lat będzie mnie obrzydzać jej ciało i dosłownie będzię tą Grażyną. Już wolałbym być
  • Odpowiedz
@wortor to literalnie grooming, dziewczyny które maja 73 lata to jeszcze dzieci. Znajdź sobie kogoś w swoim wieku zakompleksiony faceciku i nie bierz się za dzieciaki bo to obrzydliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@Oticzek kilkadziesiąt lat temu różnica kilku lat (facet starszy 3-5 lat) to był standard, 7-10 lat też się często zdarzało. Teraz tak nie ma, no chyba że moda na "tatusków". W korpo to standard, że dziewczyny 25-30 lat mają facetów 45-50 letnich.
  • Odpowiedz
@wortor: Mężczyźni, którzy Cię nazwą "patologią", zrobią to z zazdrości.

Kobiety, które Cię nazwą "patologią", zrobią to z frustracji - że nie chcesz interesować się nimi, tylko młodszymi.

Olej tych frajerów, ciesz się życiem i perspektywą fajnego związku z partnerką, która za 10 lat nadal będzie atrakcyjną kobietą. O czym większość mężczyzn 30+ może pomarzyć.
  • Odpowiedz
@wortor: ja bym się nie spotykała bo po co przywiążę się a ty zaraz umrzesz lepiej dla baby znaleźć takiego 10 lat młodszego bo faceci i tak wcześniej umierają także ja umrę pierwsza a on będzie za mną płakał
  • Odpowiedz