Wpis z mikrobloga

#gothic #newbalance

Koszmar Kruka. Miejsce, gdzie wychodzimy po walce z pseudoXardasem w kierunku mostu nad rzeką lawy.

Wszystko mam pootwierane, a dochodząc tam cofa mnie "nieznana siła przeniosła Cię".

I nie wiem czy to bug czy czegoś tam brak w eksploracji i cofa mnie gra. Ale na pustyni Adanosa już miałem jeden fuckup, po rozmowie ze smokiem, niby otworzył mi wrota, ale one same już nie były fizycznie otwarte i musiałem wejść marvinem, a sprawdzałem, że jeśli miałbym za mało statystyk, to by mi odmówił i tyle, potem w samym koszmarze miał na mnie spadać jakiś filar a ten skrypt się też nie uruchomił, więc sam już nie wiem.
  • 6
  • Odpowiedz
@FotDK: musisz wygrać z druidem, do niego się idzie po takiej belce opartej o ścianie przed mostkiem z lawą, ale żeby otworzyć do niego drogę to musisz użyć przełącznika który jest na półce skalnej na którą się wychodzi z tego pokoju z pseudo xardasem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wookie2020 ale ja nie mogę dojść do tego druida bo tam mnie cofa, drzwi otwarte, boję się, że brak zawalenia się filaru na górze zblokował skrypty, albo ogólnie ten fuckup ze smokiem, który mnie wpuszcza, ale przez drzwi f8, może spróbuję f8, by dojść do druida
  • Odpowiedz
@FotDK: to raczej nie jest bug. Spróbuj się cofnąć do miejsca w którymś bileś takiego szkieleta z tarczą obok ławy, przy którym trzeba było wciskać przełączniki na ścianie. Wydaję mi się że tam coś się pojawia po xardasie. Ewentualnie spróbuj pogadać z tym duchem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wookie2020 duch cisza, a tam kurde chyba wszystko ogarnięte, skarbiec Xardasa wyczyszczony, na balkonie nad Xardasem też, no popatrzę, bo bug to średnio może być

Dodatkowo przy tym cofaniu mam prześwit, że stoję przy 3 poszukiwaczach. Ale to chwila i potem znów stoję tam gdzie Xardas.
  • Odpowiedz