Wpis z mikrobloga

@Niewiemnicozyciu: ostatnio robiłem podobną ankietę tylko, że były w niej 2 opcje: Łucja czy Klaudia:
- Łucja 308 głosów - 87%
- Klaudia 46 głosów - 13%

więc widać, że by się przydała zmiana prowadzącej :D
  • Odpowiedz
Tak nie chce oceniać fizyczności ale jeżeli chodzi o intelekt rola prawdziwej prowadzącej w celu ożywienia programu zdecydowanie by się przydała. Osobiście uważam że też Monia byłaby w tym świetna. Wszystkie dziewczyny z ankiety mają potencjał do wytworzenia nowej formuły. Są piękne, inteligentne, roztropne i mają odpowiedni warsztat językowy oraz prezencję i styl . Co widać tak mocno na tej fotce ;).
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu: chciałam nadmienić, że jak #!$%@? edycja to i musiało to iść w parze z najgorsza stylizacja el dursi ze wszystkich edycji... Ta suknia jest koszmarna a ta fryzura to tak jakby 7latka szła na bal przebierańców.
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu: po tym jak bylo mowione z kim trzyma Dursi a kogo nie lubi, odlajkowalam jej konto... ale jeszcze obserwujac jej nie ktore relacje to mam wrazenie ze ona jest taka sztywna zyciowo, dziewczyna ledwie po 30, nastoletni synowie, a podejscie takiej mamuski grubo po 40 co to dopiero probuje roznych nowinek...
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu bez przesady, w 1 i 2 sezonie drętwa była, a potem już spoko. Kojarzę też jakiś wywiad jak mówiła że na początku odrzuciła propozycje ale tyle razy do niej dzwoniono, że się w końcu zgodziła. Z resztą jeśli nawet jest tak jak mówisz, TV to wszyscy są po znajomości, w tym uczestnicy tego show. Myślami, że może poszło jakieś info o zmianie prowadzącej bo Dursi chce w ciążę zajść, a
  • Odpowiedz