Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy po dokonaniu rejestracji online w Urzędzie Pracy otrzymam od nich jakąś odpowiedź? Minął tydzień, a nie dostałem żadnego potwierdzenia ani nic. Konto Pacjetna nadal wskazuje, że nie posiadam ubezpieczenia.

#urzadpracy #pup #ubezpieczenie #bezrobocie #neet #prawo #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: Powinieneś dostać termin wizyty na miejscu, gdzie wypełnisz od nowa milion papierów tymi samymi danymi, które wklepałeś przez internet.
Rejestrowałem się tak na chwilę jakieś 7-10 lat temu i tak to wyglądało. Cała procedura online to była fikcja, trzeba było milion kserówek i tak wypełnić.
@bukszpryt Po co zrzędzisz i bredzisz jak Twoje doświadczenia są sprzed 10 lat, gdzie ten system dopiero wchodził i raczkował xD
@mirko_anonim Powinieneś już dostać odpowiedź, tydzień to zbyt długo. Chyba, że miałeś jakieś braki w dokumentach we wniosku? Skontaktuj się z UP, niech sprawdzą.
@mirko_anonim Jesli chodzi o rejestrację elektroniczną to nie w momencie, a od dnia złożenia wniosku masz ubezpieczenie. Będziesz widoczny w systemie dopiero jak urzednik Cię wbije do bazy jako aktualnie zarejestrowanego, a księgowość to puści przez Platnika.
@mirko_anonim A w szczególnie skomplikowanych wypadkach 60 ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczerze mówiąc, sądzę że napisał Ci to wredny służbista. Nie czeka się tyle na decyzję ws. rejestracji. Może to się przeciągnąć ewentualnie do kilku dni jak jest dużo ludzi osobiście i zwyczajnie nie ma komu się tym zająć. W mojej opinii już za długo czekasz.