Wpis z mikrobloga

Znacie panią Anię Wendzikowską? To ta od wypowiedzi, że mężczyzna mający 170 cm nie może być przystojny. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio powiedziała coś takiego:

Na szczęście ja zawsze miałam w sobie dużo uczciwości. Niestety miałam taki schemat, że potrzebowałam udowadniać sobie swoją atrakcyjność, więc stąd się brały moje zdrady, natomiast jak już zdradzałam, czy też poznawałam kogoś innego, to odchodziłam, więc jakiś element takiej mojej uczciwości w tym wszystkim był i to mi pewnie pomogło potem to przepracować, ale to jest bardzo ważny moment w takim procesie pokochania siebie.


Kisnę z jej głupoty xD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #zdrada #relacjemiedzyludzkie
Abismo - Znacie panią Anię Wendzikowską? To ta od wypowiedzi, że mężczyzna mający 170...

źródło: temp_file4920513558809604044

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Abismo:

mężczyzna mający 170 cm nie może być przystojny.


Patrząc na załączone zdjęcie, ona też nie jest, ile to centymetrów by nie miała. Powinna więc ważyć na słowa ¯\(ツ)/¯

Jedynie oczy spoko.
  • Odpowiedz
@Abismo: Dla mnie spoko, tylko przegrywy się frustrują, bo nie mają nawet podejścia do takiej. Im więcej wyzwolonych milfów, tym więcej okazji na fajną przygodę :)
  • Odpowiedz
Kisnę z jej głupoty xD


@Abismo: Jedyne co można tutaj napisać to, że bardzo, bardzo zabawny jest ogólnie ten cały syndrom wręcz jakiegoś wyparcia. Nie tylko ty kiśniesz z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abismo: Z takich bardziej znanych facetów to np Tom Cruise albo piłkarz Messi mają np 170cm wzrostu, dla wielu kobiet uchodzą czy uchodzili za przystojnych facetów "nawet przed tym zanim dorobili się fortuny czy sławy"

Na bycie przystojnym składa się wiele rzeczy, nie tylko sam wzrost, ale ogół sylwetki, uroda, waga, sposób bycia i inne cechy.

Jej logika jest #!$%@? po prostu i tyle, to tak jak jakbym napisał że niska
  • Odpowiedz