Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziewczyna mi powiedziała jak byliśmy w górach żebym zakładał czapkę bo zimno. Ale ja wiem jaki był jej powód. Mówiła to często, nie z troski ale dlatego żeby ludzie nie widzieli że idzie z zakolakiem (norwood 5 here). Również do zdjęcia na insta mówiła mi żebym założył czapkę. Nie wiem czy sobie dobieram do głowy ale jak jeszcze miałem włosy (jesteśmy 5 lat w związku ) to nigdy, nawet przy ostrym mrozie jak byliśmy na nartach w zimie nie odnosiła się do mnie z taką "troską" jak teraz. Nie wiem co mam robić teraz. Nie chcę z tego powodu robić awantury ani rozmawiać bo obawiam się najgorszego a szkoda mi takiego związku z tak długim stażem.
#przegryw #zwiazki #zakola



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia ale sama przecież masz do mnie wskazania że ja powinienem zacząć rozmowę podczas gdy moja dziewczyna której ewidentnie coś przeszkadza sama powinna to zrobić pierwsza. Owszem, mam kompleksy ale fakt że jej przeszkadza to ona powinna zacząć taką rozmowę a nie bawić się w podchody gdyż prawdopodobnie sama chcę uniknąć przykrości mi oraz sobie w następstwie tego co mogę odpowiedzieć. To działa we dwie strony. Gdy
@mirko_anonim nie masz kontroli nad tym co robią inni, jedynie nad tym co robisz sam. Posiadanie żalu/pretensji do dziewczyny, że nie zaczęła rozmowy nic w Twojej (Waszej) sytuacji nie zmienia na plus. Waszym celem jako związku nie jest udowadnianie sobie wzajemnie błędów, tylko dążenie do harmonii i wspólnych rozwiązań. Więc jeśli ona zawala na polu komunikacji, to bierzesz to na siebie (w rozumieniu inicjujesz najpierw przegadanie włosów i osobno przegadanie komunikacji między