Wpis z mikrobloga

Ja lubię @mickpl, moim zdaniem niektóre z jego obserwacji są słuszne. Ale myli się co do kierunku, bo czynniki, które bagatelizuje (np. bk2%) okazują się silniejsze od tych, które traktuje jako istotne (np. demografia).
@Yuri_Yslin Wtedy też to wszystko miało sens według osób czekających na spadki xD

jak ty serio wierzysz w przemyślenia gościa który stale się mylił to xD W te historyjki różne też wierzyłeś?
@Tiab: Nie tyle wierzę, co myślę, że to akurat sensowne, że np. zatrzymanie bk2% (o ile do niego dojdzie) może spowodować stagnację, bo to akurat ma sens przy wysokich stopach procentowych.
@Yuri_Yslin To na logikę przecież, nie powiesz, że potrzeba do tego Midasa, żeby stwierdzić, ze kredyt teraz napędzil rynek

A co uważasz o dotychczasowych obserwacjach, historyjkach o znajomych, lokatorach negocjowanych z dyrekcją banku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nilians: BK2 to miał być według micka kapiszon XD a skończyło się jak skończyło ceny z metra dla mieszkań w stolicy mieszczących się w limicie +10/20% ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mieszkania w tej samej lokalizacji w której kupowałem obecnie kosztują minimum 80-100k więcej (a przynajmniej za tyle są wystawiane i chyba jednak ktoś to kupuje bo znikają ze strony developera) niż jak podpisywałem umowę rezerwacyjną w maju
@Yuri_Yslin: Przemyślenia micka to maszyna losująca. Raz pisze, że BK2 to kapiszon a drugim razem, że ten program totalnie rozregulował rynek nieruchomości. Z takim podejściem zawsze z czymś kiedyś trafi.

Ciekaw jestem czy są na tagu nadal jacyś starzy bywalcy, który uwierzyli mickowi w 2017 i nadal czekają na te mityczne spadki.