Wpis z mikrobloga

  • 0
@69guziec No to są raczej fakty, ale ta manipulacja trochę śmieszy. Wciąż nie widzę powodu do cancelu go. Jeżeli popełnił przestępstwo niech poniesie konsekwencje karne. Jedynie za leakowanie(tez nie jakieś ogromne) ofiary, c--j mu do d--y, ale już dostał na łeb.

5 - No jak 1/4 świata.
  • Odpowiedz
Jedynie za leakowanie(


@Savvv: to leakowanie to też bzdura, ta laska normalnie się udzielała pod swoim nazwiskiem, te wszystkie punkty to są klasyczne przykłady, powtarzaj ściemę 100 razy a stanie się prawdą.
Dobrą robotę zrobił też Wardęga, powiedział sto niedopowiedzeń, postawił 100 znaków zapytania a resztę dorobili jego wyznawcy
  • Odpowiedz
@Savvv: Ogólnie punkt 3, to jest wykroczenie jakieś tam. Ale czy są na to dowody. Powód do cancelu to zależy, bo przecież cancel nie musi równać się ze złamaniem prawa. Cancel odbywa się wtedy, gdy wizerunkowo upadasz i wszyscy mają Cię dosyć, jednak bombel ma hajs, wielu znajomych w branzy i community, wiec razej ciezko o cancel dla niego.
  • Odpowiedz
@Savvv: a jak dostał na łeb? zasięgi urosły, stracił współprace ale nieoficjalnie wciąż z tymi firmami działa, wyleciał a jednak nie z fame. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@69guziec @Savvv @Kroledyp fakty są takie Panowie, że Boxdel wiedział o tym co robił Stfuu i ewidentnie mataczy w całej sprawie. Nie ważne czy to czy to coś co łapie się pod kodeks karny ważne że to zachowania za które należy się ostracyzm społeczny.
  • Odpowiedz
@CzekoladowyWspominacz: A co ma do tego, ze to jest prawda. Moze i prawda, ale nie ma co przezywac takich rzeczy moim zdaniem. Jesli rzeczywiscie wiedzial o jakichs zakazanych rzeczach, ze nie wiem - Stuu dotykal malolatki, wysylal im swoje fotki, albo namawial to bardzo zle, ale na to nie ma dowodow. Jesli wiedzial o spotkaniu Stuu z 14-latką, to jeszcze nie przestepstwo szczerze.

Poza tym widac ze nie myslisz trzezwo,
  • Odpowiedz
@Savvv: ja tylko odpowiadam, myslisz ze mnie to grzeje? Ludzie non stop wysylaja tą grafike na mikro, myslisz ze moja odpowiedz brzmi, jakby mnie ten temat grzał?

"Tak szczerze, to tylko ten punkt 3. jest zastanawiający, reszta to jakaś bzdura" - hmm..
  • Odpowiedz
@Savvv zdaje sobie sprawę, że wielu osobom „grzanie tego tematu” jest nie ba rękę ale mam to gdzieś. Nic mnie nie kosztuje wstawienie takiego postu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Olo_92 tak, wszyscy są opłacani. Świat nam się wali bo o jakimś celebrycie z internetu tworzysz negatywne w jego mniemaniu treści.
  • Odpowiedz