Wpis z mikrobloga

#hotelparadise No więc tak
Grycana o ,,aferze sukienkowej ''
,,to wszystko wina Wykop ''bo tam się to zaczęło, wykopki pisali że ,,pewnie zniszczyłam jej sukienkę''
więc Oliwia to podłapała i na swoim IG napisała że musiała oddać ją do krawcowej i tak się to zaczęło,
to wina wykopu ,Grycana czasami wchodzi i niejednokrotnie były tam ,,szpileczki '' do niej do Szczocha ,Malu,
Cycata poczuła się urażona i nie tylko ona ale także Sebina tak samo, napisała do Oliwki że to było,, straszne i takie poniżające ''
efekt po tej afery sukienkowej taki że się do siebie nie odzywają, z Oliwką nie jest jej po drodze,
więc może to Oliwka jest tą której nie zaprosili bo sprawiła ,,wielką'' przykrość Cycatej
i weź tu pożycz swoją mikro sukienkę olbrzymce ( ͠° °)
  • 10
@KwasneMleko: no widziałam,ale tak sobie pomyślałam że może o Oliwkę chodzi bo w tym swoim wywiadzie taka oburzona jest zachowaniem Oliwki w temacie sukienki że szok
a gdzieś tam chyba Jacek mówił że nie zaprosili 2 osobu które sprawiły wielką przykrość Cycatej
@Amikamamy aaa, czyli to jest ta prawda o Łucji ! To ona pod przykrywką nicka z wykopu puściła fejka o tych sukienkach, które przecież musialy pasować bo Oliwia ma nawet więcej w bioderkach :)
o ona pod przykrywką nicka z wykopu puściła fejka o tych sukienkach


@Dermati: no ty to jednak bystrzacha jesteś ,
masz rację to wszystko Łucja zakombinowała,czyli to nie nasza wina,uff co za ulga bo już się bałam że Cycata poprosi braciszka Szczocha i nas tu poblokują