Wpis z mikrobloga

Dlaczego gdy ktoś obrazi polski mundur czy sprofanuje polską flagę, to lewacy twierdzą że tylko kawałek materiału,
ale gdy na marszu ktoś podepcze flagę lgbt czy UE to nagle jest to dla nich faszyzm i zamach na wolność?

#marszniepodleglosci #bekazlewactwa
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OSH1980: UE, nie mówiąc o LGBT, nie jest krajem, więc kolorowy kawałek materiału nie ma ochrony prawnej w RP. To zwykła tkanina, szmata, ściera, cokolwiek ktoś z nią zrobi ma taką możliwość, o ile robi to ze swoją kolorową ścierką
  • Odpowiedz
@arysto2011: mnie to zwisa i powiewa, dla mnie deptanie tej flagi to deptanie tego, co one symbolizują. UE pomimo swoich wad i chęci nadmiernego regulowania wszystkiego i mówienia ludziom co złe, a co dobre, jest dobrą organizacją, a flaga LGBT symbolizuje dla mnie ludzi, którzy chcą być traktowani jak inni ludzie.
  • Odpowiedz
@OSH1980: A dla mnie to zwykłe kolorowe szmatki i każdy sobie może ze swoimi zrobić co chce. Spalenie szmatki z kolorami tęczy i niebieskiej z gwiazdkami znaczy dla mnie tyle samo, co spalenie starych gaci z wypierdziana dziurą.
  • Odpowiedz
kolorowy kawałek materiału nie ma ochrony prawnej w RP


@arysto2011: czyli wszystko rozbija się o przepisy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to rozumiem, że jak kolejny rząd ustanowi odpowiednie - bo na to wygląda, że ustanowi - będziesz z dumą patrzył na łopoczące na wietrze tęczowe flagi?
  • Odpowiedz
Dlaczego gdy ktoś obrazi polski mundur czy sprofanuje polską flagę, to lewacy twierdzą że tylko kawałek materiału,


@dom_perignon: Zdjęcia? Dowody? Bo ja kojarzę tylko jedną idiotkę, która o czymś takim mówiła. A nie lewactwo.

Idąc tym tokiem myślenia to prawactwo jest za pedofilią, biciem dzieci i gwałtami, bo kiedyśtam, gdzieśtam Korwin coś #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem myślenia to prawactwo jest za pedofilią, biciem dzieci i gwałtami, bo kiedyśtam, gdzieśtam Korwin coś #!$%@?ł.


@Shamson: A lewatwo to zwolennicy bicia starych matek i znęcania się nad nimi, bo ich lider został o to oskarżony przez własną matkę.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Dobra organizacja hah, chęć całkowitego odebrania suwerenności no coś zajebistego ciekawe co te urwy w Brukseli jeszcze muszą zrobić żeby co niektórzy zrozumieli że to zwykli podludzie
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Z jednego prostego powodu, bo w to wierzysz i walczysz z chochołem którego sobie wymyśliłeś. A z dwóch stron znajdą się najgłośniejsze odklejone jednostki. Równie dobrze można napisać, o tym, że prawicowcy to tacy patrioci a hailują na marszach, chcą bronić dzieci, a jednocześnie popierają pedofilie i można tak wymieniać bez końca. Świat jest prostszy bez urojonego światopoglądu. Mam nadzieję, że zadowala cię moja odpowiedź.
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty ja jestem tym "prawicowcem" I nacjonalistą. Nie hajluje i nie chce u wladzy ue (czyt. Niemcow). Po tym co robili naszym przodkom trzeba na nich uważać, ale lewactwo zaślepione ich dzisiejszymi hasłami o "tolerancji" chcą im sprzedać nasz naród. Wcześniej pani Angela zapraszała ciapatych, a teraz zamykają granice z Polską, bo ich goście chcą do nich jechać. Hipokryci jak ta cała tępa tęczowa, bezmózga hołota. Głupsi niż stado owiec idące
  • Odpowiedz