Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe jak stanowski godzinę opowiada o tym jak we wszystkim szedł reszcie na rękę, unikał konfliktów i w ogóle był takim Chrystusem kanału, po czym opowiada że domagał się wydania całego sprzętu twierdząc że paraliżowałoby to prace kanału na sześć tygodni minimum. Takie bardzo ugodowe te żądania.

#kanalsportowy
  • 27
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: Oglądałeś w ogóle ten film? powiedział, że zażądał mimo iż wiedział, że nie oddadzą i machnął na to ręką. Zrobił to aby im przypomnieć dzięki komu mają sprzęt i dzięki komu powstały pierwsze programy.
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy przekaz całego jego filmu jest taki nie?

Tylko umówmy się, to że Krzysiu robi z siebie Chrystusa który ciągle nadstawia im policzka, a jednocześnie sam opowiada o tym jak jątrzy i prowokuje - nie sprawia że reszta przestaje być dzbanami.
To tylko pokazuje że kreuje się na biednego Krzysia, a wiadomo że tam wszyscy siebie warci.
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: Jakiego kwasu ja tam żadnego kwasu nie widziałem , a dobre chęci. Gdyby nie ego Borka to rozstaliby się normalnie..a teraz idź do smoka razem usiąść na kozetce xd
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: Dalej nie rozumiesz? Nie narobił żadnego kwasu bo od początku wiedział, że nie oddadzą i sam powiedział, że nawet na to nie liczył bo wiedział, że nowy sprzęt będzie szedł dwa tygodnie i nie będą mogli nagrywać a nie chciał im tego robić. Jak ty byś komuś coś pożyczył to nawet byś się o to nie upomniał tylko powiedział "walić" ? Chyba zbyt uparcie idziesz w swoją narrację pomijając
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: dokładnie jak mówisz. Ale ja jednego nie rozumiem. Kamery należą do weszło tv. Stano sprzedał weszło tv i w ten sposób opuścił Kanał S. To na jakiej podstawie zwrócił się o zwrot kamer? Przecież weszło zostało w KS...
  • Odpowiedz