Wpis z mikrobloga

Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie próbnym po podnięciu wygasjącej z końcem listopada karcie płatniczej. Nie wiem w końcu, przy części z filmów widoczna jest cena, ale część jest bez opłat. Czy ma ktoś konto na Amazonie i nie aktywował Prime i mógłby sprawdzić czy „Terapia” Sebasitiana Fitzeka – sezon 1, epizod 1, jes do odtworzenia bez opłat?

#amazon #sebastianfitzek #amazonprime #nocnazmiana #niemiecki
Poludnik20 - Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie pró...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-11-11 03-50-19

Pobierz
  • 37
@Poludnik20: po książkę z tego gatunku bym nie sięgnął, ale serial na podstawie Sebastian Fitzek nawet fajny. Orgyginalna, wspólczesna niemczyzna, tak z Polski bez gimanstykowania się z jakimiś VPNami, no to dwie stacje po niemiecku w kablówce – RTL i Pro 7, w których współczesnych seriali niemieckich trzeba wypatrywać, bo są głównie amerykańskie filmy z niemieckim dubbingiem. Tutaj możliwość włączenia napisów w wielu – w tym po polsku – językach. No
Poludnik20 - @Poludnik20: po książkę z tego gatunku bym nie sięgnął, ale serial na po...

źródło: 11_Zrzut ekranu z 2023-11-11 05-34-32

Pobierz
współczesnych seriali niemieckich


@Poludnik20: myślę o czymś bardziej stonownym no i z profesonalnymi aktorami, bo paradokumentów na temat pracy policji, czy typu „trudne sprawy” do południa na RTLu jest sporo. Ale to jest nudne.
@Poludnik20: na aplikacji Prime jest też lektor polski do „Terapi” Jednak przyjemniej z niemieckim. Dobrze zrobiona postprodukcja, słychać wyraźnie co mówią można jakieś słówkonutrwalicnczy poznać. Ja sobie oglądam zpolskimi napisami. No fajnie, coraz bardziej jestem podjarany.
pytanie czy do tych starszych seriali jest dostęp bez prime'a.


@Poludnik20: to jest nowy serial. Ten tekst z Movie Pilota jest z końca października, więc chyba serial jest świeży. Nie pisaliby chyba o czymś sprzed 5 lat.