Wpis z mikrobloga

Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie próbnym po podnięciu wygasjącej z końcem listopada karcie płatniczej. Nie wiem w końcu, przy części z filmów widoczna jest cena, ale część jest bez opłat. Czy ma ktoś konto na Amazonie i nie aktywował Prime i mógłby sprawdzić czy „Terapia” Sebasitiana Fitzeka – sezon 1, epizod 1, jes do odtworzenia bez opłat?

#amazon #sebastianfitzek #amazonprime #nocnazmiana #niemiecki
Poludnik20 - Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie pró...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-11-11 03-50-19

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: momentami ten serial jest tandetny – np. gdy pędzą tym mercedesem klasykiem po drodze w lesie i potem przez to molo we wzburzone nocą fale morza – no nie będąc szczególnym fanem efektów specjalnych to jednal widziałem filmy z mniejszym budżetem gdzie to było lepiej zrobione, ale jak dla mnie to spokojnie mogłoby się bez tego tu obyć. Po co takie bzdury, same dialogi i akcja bez żadnych wodotrysków są
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: 8 milionów tej „Terapii” sprzedał. Tam nie było, że za każdym razem tyle sprzedaje. Chociaż może sprzedaje. No w każdym razie jest to tam znany autor coś jak Mróz, Bonda u nas. Brakowało mi trochę rozeznania w takich książkach.
  • Odpowiedz