Wpis z mikrobloga

@spoti-wojtek: Z dzisiejszego lajwa "na jednej chorwackiej plaży mogę zarobić na busa". On ma nadzieje na wydobycie jakiegoś zatopionego okrętu? Jprdl... Dyzio Marzyciel.
Wczoraj coś pierdzielił, że miał zapytanie o 10 tych jego saun. Ale odmówił, bo musiałby trzy miesiące na miejscu siedzieć. Nosz #!$%@?, krezus...
@jerzu70: on napalony na tą Chorwację jest, a chyba nie zdaje sobie sprawy jak wysokie mandaty są za kemping na dziko. Będzie pewnie się chował gdzieś po krzakach żeby go nikt nie wyczaił.
@jerzu70: jakie 10... 13 saun! XD ale ze jego hobby to jest podróżowanie a nie budowanie saun to woli podróżować
a co do jeszcze jego firmy bo oglądnąłem calego jest i jeden koleś go podszczypywał, że po co mu ta firma itd itd
to mówił że tyle teraz możliwości jest w internecie, on ma tyle inwestycji i ma też jeden jakis 'biznes' na ktorym robi takie pieniadze ze musi otworzyć firme
@spoti-wojtek: to takie #!$%@? dla #!$%@?. Nie można być wiecznym bezrobotnym, a jak stracisz status bezrobotnego, nie masz ubezpieczenia zdrowotnego. Za przerwę powyżej trzech miesięcy w ub. zdr. ZUS przywala kary. Musi mieć firmę, bo musi mieć ubezpieczenie. A to wychodzi taniej, niż ubezpieczenie dobrowolne. Cała tajemnica. A te jego biznesy to tylko urojenia.
@jerzu70: wiem o co chodzi. Najbardziej mnie #!$%@? że on tak wszystko kręci zamiast powiedzieć prawde, nie wiem czy mu to sprawia przyjemność jak on powie że jak to on nie jest bogaty, ile on pieniędzy nie zarabia że musi zakładać firme (a jak już ją będzie miał to każdy może zobaczyć po pkd co tam jest)
@jerzu70: najlepiej jakby widzowie zbudowali te 10 saun i jak wróci z Chorwacji to dali cash do reki albo blikiem. Odrazu chowa głowę w piasek bo takie przedsięwzięcie wymaga tego ze trzeba się zmusić do pracy, do dowiezienia terminu a nawet do zatrudnienia dodatkowej pomocy. Takie coś go nie interesuje bo to za dużo pracy.

On sobie nie poradzi z zatrudnieniem ludzi ze względu na bycie totalnym odmieńcem. Towarzystwo z budowlanki