Wpis z mikrobloga

Pech chciał, że ludzi z moim imieniem i nazwiskiem, to na świecie są setki. W efekcie nie mam fajnego adresu gmail, a outlook mi kompletnie nie podchodzi mimo licznych prób.

Udało mi się wyrwać ładny login w domenie @op.pl (czyli Onetu), ale nie wiem czy nie przypał? Może kupić sobie domenę z nazwiskiem i jakimś roszerzeniem typu pro albo me? (oczywiście pl dawno zajęta)? #poczta #email #domeny

Jaka poczta lepsza?

  • domena op.pl 10.0% (2)
  • własna domena z mniej znanym rozszerzeniem 90.0% (18)

Oddanych głosów: 20

  • 7
  • Odpowiedz
@truchuo: ja mam dlugie nazwisko wiec na darmowych pocztach imie.nazwisko@Domena.com bylo w wuj dlugie. kupilem sobie domene z nazwiskiem i mam imie@nazwisko.com .pro lub .me brzmia dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@truchuo: protonmail polecam


@Maaako: posiadam, ale tam interfejs to dla mnie porażka. Oczywiście doceniam prywatność itp., ale brakuje mi przejścia do następnej wiadomości po skasowaniu, a do tego braku integracji z appką na telefonie (pozostaje tylko ich produkt).

mam imie@nazwisko.com .pro lub .me brzmia dobrze.


@wieniu: mam podobnie, z tym, że com też zajetę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z wolnych w miarę
  • Odpowiedz
@truchuo: tutaj podzielam Twoje watpliwosci, czasem ludzie nie ogarniaja jak im podaje adres np przez telefon. Mowie no imie@nazwisko.com i slysze odpowiedz imie@nazwisko@gmail.com? co ciekawe zawsze jest to gmail :P
  • Odpowiedz
  • 0
@wieniu: dokładnie, tego się właśnie się obawiam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak wymawiać przy dyktowaniu adresu domene .me? Jako "mi", "me" czy może "em ee" albo "marek ewa"? Pro wydaje się lepsza w tym zakresie, ale ze mnie żaden profesjonalista ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wieniu .name średnio mi się podoba, bo i tak mam długie imię i nazwisko. Poza tym problem rozwiązany, bo... zajęta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz