Wpis z mikrobloga

ze względów matrymonialnych? XD


@swinkapl:

Chyba najwięcej dup w życiu wyrvchałem właśnie w okresie, gdy dorabiałem jako barman w klubie :D
Numerami od przypadkowych lasek to sobie mogłem tyłek podcierać.

wsadzał se butelki w dupę


@watowiec:

ciekawe masz fantazje jeżeli to pierwsze co ci przyszło do głowy po moim poście, chory na głowę prawiczku :D

no dupy se podrywał xD


@Kolarzino:

Nie wierzę, jeden zdrowy na umyśle w tej....
@dotankowany_noca: Tak nieśmieszne i nieprawdziwe że aż się czuję w obowiązku do odpowiedzenia na mema:
1 - praca barmana nie jest jakaś uwłaczająca i wiele osób marzy o niej, nawet jeśli mają inne możliwości. Oczywiście nie jest to praca dla każdego ale ma dużo plusów których nie znajdziesz nigdzie indziej.
2 - magister kulturoznawstwa ma taki sam tytuł jak magister prawa albo elektroniki, ale czy to znaczy że mają takie same
@dotankowany_noca:
Oczywiscie na wykopie kazdego dnia musi byc wojna Polsko-Polska i #!$%@? sie do losowej grupy ludzi.
W nastepnym tygodniu bedzie obrzucanie sie nawzajem blotem miedzy osobami posiadajacymi dzieci a osobami ktore dzieci irytuja, albo osobami robiacymi remont a tymi co remonty irytuja, #!$%@? kasjerow, kierowcow autobusow, otylych, niskich, wysokich, kobiet, prawakow, lewakow, ludzi z innym niz nasze poziomem formalnych kwalifikacji/, ludzi z zawodow x, wegeterian, ludzi co chca zjesc kanapke