Wpis z mikrobloga

@folwgnag94 olx to patologia. Wystawiam sporo za free/grosze jakiś pierdół resztek z budowy co nie potrzebuje to wiara jeszcze mnie opierdziela i chce po 5 fotek dokładne wymiary itp jak coś oddaje za darmochę. Popieprzeni, nie wiem skąd oni się biorą xd
@folwgnag94: wystawiłeś telefon za 2500 który pewnie ma z rok (bo skąd inaczej miałbyś ten telefon?) i sprzedajesz go w cenie gdzie na pepper.pl jest z 2-3 aktywne oferty za ten sam telefon nawet poniżej 2500 a normalnie w cenie 2500-2700 i dziwisz się że nikt normalny nie pisze? I tak Cie nie dostatecznie trolluja. Sprzedawanie second handów w Polsce to najgorszy rak jaki istnieje. Połowa ofert używanych rzeczy w cenie
pomijając cenę to ja tylko patrzę na allegro zakończone/sprzedane, wrzucam -10% kup teraz i mam to w dupie, pakuje wysyłam, spokój cisza
@folwgnag94 kiedyś sprzedawałem tam rower. Gdy napisał do mnie jakiś randomowy Pan Ukrainiec z ceną 2x mniejszą to mu grzecznie odmówiłem. Dostarczył mi dużo radości nazywając mnie zacytuję :"o jaki wielkij Pan poljak ważnii, roweru taniej nje sprźedaaa" XDDD

Olx to raczysko XD