Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #btc #bitcoin dlaczego wszyscy twierdzą, że Binance czy Coinbase są tańsze niż Revolut? Ile bym nie liczył to Revolut wychodzi taniej jeśli inwestuje się na long term. Co z tego, źe transaction fees mają niższe skoro opłaty za wszystko co związane z fiat są z kosmosu? Czegoś tu nie dostrzegam?
  • 8
  • Odpowiedz
Co z tego, źe transaction fees mają niższe skoro opłaty za wszystko co związane z fiat są z kosmosu? Czegoś tu nie dostrzegam?


@Sir_Lucifer: a liczysz do tego też 2.5% od sprzedaży potem? bo prowizję płacisz 2x i nawet jeśli wpłata na binance czy coinbase będzie cię kosztować 5% to wychodzisz na plus.
  • Odpowiedz
@Sir_Lucifer: Czyli masz tam jakiś wyższy plan wykupiony. I oczywiście wszystko zależy kiedy się będziesz keszować. Bo te 2% czy tam 5% płacisz tylko raz, od kwoty którą wpłacasz. A zakładam, że chcesz na tym zarobić więc kwota sprzedaży będzie o wiele większa. Ale to wszystko zależy od tego ile wpłacasz, jak często i kiedy będziesz to chciał wypłacić.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: @Sir_Lucifer Revolut daje też wirtualną kartę crypto, pewnie tam też kasują ten 1% w locie, ale sama wygoda usługi jest fajna, do tego jest możliwość wypłaty crypto. To już nie jak kiedyś, kiedy była jedynie droga usługa opcji na krypto.
  • Odpowiedz
@Obruni: o karcie krypto nie wiedziałem. Ale revo to i tak już dla mnie zamknięty rozdział. Zamknęli mi konto po ostatniej hossie, za dużo dziwnych przelewów według nich ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: tak, zamykanie/blokowanie kont to cholerny problem z revo. Znajomy robił inwestycje w Afryce, przelał 45k$ na revo ze swoich kont i zablokowali mu te qrwy, chyba już pół roku nie ma dostępu do kasy.
  • Odpowiedz