Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@CabalEnjoyer: To już Bluray - Oppenheimer 2023 1080p Blu-ray AVC DTS-HD MA 5.1-ESiR

Są też inne wersje od FraMeSToR np., ale póki co tylko 1080p widziałem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@prezes92k: Przypadkowo na jakimś kanale z Telegrama zobaczyłem. A potem zajrzałem na strony z torrentami i rzeczywiście dzisiaj zaczeli wrzucać kopie płyty Bluray 1080p i remuxy.

/właściwie wczoraj, bo już grubo po północy
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: czemu na lepsze? Plik z takimi parametrami jest świetny jakościowo: Format : Matroska at 33.1 Mb/s

Length : 41.7 GiB for 3 h 0 min 22 s 176 ms

Video #0 : AVC at 27.4 Mb/s
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at
  • Odpowiedz
@ptt_: Tak, ale to zależy od tego, czy te oczekiwane 4k będą miały odpowiedni bitrate. Można rozciągnąć plik do różnych rozdzielczości, jednak kluczowe jest, aby w każdej sekundzie zawierał jak najwięcej danych. Nawet przy oglądaniu na telewizorze z kanapy, w prawdziwym 4k trudno dostrzec szczegóły. W przypadku tych danych, które wcześniej podałem, bitrate jest znaczący, a jakość jest doskonała - to prawdziwe full HD
  • Odpowiedz
@sha128: 40 GB to jest Remux, czyli wideo i audio są w oryginalnej jakości - jakoś tak dobra, jakbyś kupił płytę Blu-Ray, czyli lepszej nie ma (oczywiście, jeśli chodzi o 1080p). Wersje 2-3 GB, jak zapewne wiesz, mają mocno skompresowane wideo i audio - różnica na pewno jest w jakimś stopniu zauważalna względem Remuxa. Tak jak też napisał @ptt_ - Remux zawiera kilka ścieżek dźwiękowych, a te wersje 2-3
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Kostor95: Nie wiem, ale dopiero 21/22 listopada miała być premiera. Pewnie ktoś pracujący przy dystrybucji/produkcji skopiował płytę.
  • Odpowiedz