Wpis z mikrobloga

Mirki mam dość. Kupiłem sobie Anno 1404 - History Edition na steam dwa dni temu i do tej pory nie mogę #gry włączyć. Najpierw problemy z logowaniem do nikomu nie potrzebnego lunchera od ubisfotu bo authenticator googla mi nie wyświetlał profilu. Po dwóch dniach walki z botem od supportu w końcu sie zalgowałem ale teraz nie mogę powiązać gry do konta ubisfotu. Teraz znwou piszę do bota ale to jak grochem o ścianę. Tak więc zmarnowałem ponad 2h czasu gry i 60zł na #steam i nie mogę zrobić refunda. Mam wolny wieczór i chcę sobie po prostu zbudować miasteczko.
Gdzie teraz pobiera się gry z nieoficjalnych źródeł żeby nie pobrać jakiegoś syfu? Od czasu #darkwarez nie znam za bardzo podobnych stron.
Podacie jakieś namiary? Może być na priv.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 3
@matkaPewnegoMirka: To jakaś patologia. Już pobieram sobie. Zapewne będzie tak że grę z innego źródła po prostu wypakuję i będzie śmigać. Nigdy więcej jakiegokolwiek kontaktu z Ubisoftem.
  • Odpowiedz
@Yoshik: nie rozumiem jak ci 2h gry przeszło skoro nie byłeś w stanie odpalić launchera ubisoftu, a co za tym idzie, gry?
czy tam powiązać gry z launcherem, co oznacza że jej nie możesz uruchomić?
  • Odpowiedz
Anno 1404 - History Edition

60zł na #steam


@Yoshik:

oddaj na #steam i masz tu na GOGu sobie kup za pietnastaka i graj jak biały człowiek a nie jakieś tam launczery

aaaa i tak to jest jak się odpowiada po 18 godzinach nie czytając niczego oprócz pierwszego posta...
  • Odpowiedz