Wpis z mikrobloga

Ostatni wpis w tej sprawie i jak chcecie to możecie mnie zwyzywać że tylko psuję nastrój czy co tam chcecie, mnie to wisi, każdy będzie wierzyć w to co chce.

To jest to o co wszyscy obecnie postradali zmysły. Zapowiedź zapowiedzi gry. Nie zapowiedź gry, tylko zapowiedź zapowiedzi, a wszyscy zachowują się jakby R* podało oficjalną premierę GTA VI, choć ten numerek nigdy nie został oficjalnie potwierdzony przez R*, to czysto wymysł graczy i dziennikarzy.

Także nakręcajcie się dalej, i obyście się nie rozczarowali jak okaże się że to co wyjdzie będzie takim minimalnie usprawnionym GTA V, bez wielkiej rewolucji. Możecie wtedy obwiniać tylko samych siebie, bo to wy narobiliście sobie oczekiwań, nie R*. Sam Houser coś tam pierdnął i widać co potem robią gracze.

#gry #gta #pcmasterrace
Pobierz supra107 - Ostatni wpis w tej sprawie i jak chcecie to możecie mnie zwyzywać że tylko...
źródło: image
  • 8
@DoktorStyle: No a to akurat łysy był odpowiedzialny za fabułę w GTA od III do V, a teraz go nie ma. Ale na 100% tego nie spieprzą bo to Rockstar, czego nie rozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xVart0X: Przecież oficjalna wiadomość o produkcji kolejnej części GTA od czasu wydania GTA V pojawiła się w 2022 roku. Jak zwykle fani GTA wyłączają myślenie i podają swoje oczekiwania
Nie zapowiedź gry, tylko zapowiedź zapowiedzi, a wszyscy zachowują się jakby R* podało oficjalną premierę GTA VI, choć ten numerek nigdy nie został oficjalnie potwierdzony przez R*, to czysto wymysł graczy i dziennikarzy.


@supra107: No, niektórzy się zachowują jakby dochodzili. Ale właśnie oto chodzi w marketingu rockstara wydoić online 5-tki do dna nakręcając jednocześnie wszystkich na 6-tkę.