Wpis z mikrobloga

Panie Prezesie @Bezi77,
Chyba wszyscy na wykopie się zgodzimy, że największe aktualnie mankamenty PRIME, to:
1) Brak największych influencerów napędzających sprzedaż.
2) Niewielu wyrazistych "bohaterów" - w kółko Kasjo, Bagieta, Kapela, przez co karta walk wydaje się ciągle ta sama (chociaż ostatnio widać nacisk na promowanie Czarnego Polaka, oraz z nieba Wam spadło zakontraktowanie Pana Jacka "Diamenta" Murańskiego).
3) MARKETING!!!

Zakładam, że na 1) krótkoterminowo nic nie zaradzicie (wszyscy ogromni z oddanymi "fanatykami" już są zakontraktowani i zakładam, że podkupienie ich nie wchodzi w grę przez Waszą pozycję i renomę).

Odnoszę wrażenie, że Waszym pomysłem na 2) jest "zawodnicy, nieważne jak, róbcie dymy". Niestety, przez absolutny brak charyzmy/intelektu takich Ratajów, Dzików, Ztrolowanych, widz oglądający, ma słuszne wrażenie, że jedynie co robią, to drą japy i się wyzywają bez pomysłu. Ani to ciekawe, ani tym bardziej śmieszne.
Nie wiem, czy w ogóle macie też pomysł na prowadzenie zawodników. Z jednej strony dobrze zrobiliście to z Bagietą, gdzie jego konflikt z Kapelą był budowany przez parę gal, do momentu "rozwiązania" go w oktagonie (nie wiem czy to nie przypadek, czy było to zaplanowane). Z drugiej strony głupota zawodników którzy przyznają, że udawali konflity (nawet w oktagonie tuż po walce XD np. Olejnik vs Robalini).
Proszę przeanalizować karierę Kasja, Ferrariego, Pana Jacka Murańskiego, Pawła Bomby, trochę w mniejszym stopniu Bagiety, którzy z nieznanych większej widowni ludzi przeszli do topki właśnie dzięki byciu charyzmatycznymi na konferencjach/cage'ach oraz przynoszeniu uśmiechu (nie spinanie się, konsekwentne prowadzenie persony, inteligentne/śmieszne obrażanie przeciwnika, czy samo bycie głupkowatym) itd.
Jeżeli pamiętam, mieliście pomysł by robić casting na zawodników wśród noname'ów na bodajże 3 gali. Czy cokolwiek ruszyło?
Proszę porównać jak konkurencja prowadzi np. Natana Marconia.

Jako analityk danych z wieloletnim stażem mam pomysł jak odrobinę załatać 1) i 2) potencjalnie niewielkim kosztem. Z powodu sympatii do federacji mogę zdradzić pomysł za fryty, zapraszam na priv.

Co do 3), jak przebiegają rozmowy z mitycznym Andrzejem z Fame? Mam nadzieję, że ani on, ani jego ekipa nie ma żadnych zakazów konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 2
  • Odpowiedz