Wpis z mikrobloga

Czy zrobienie dobrych zdjęć #nieruchomosci to jakaś #!$%@? czarna magia?
Zdjęcia z zewnątrz, żadnego wewnątrz. Zdjęcia samego wnętrza, żadnego zdjęcia na zewnątrz. 8 zdjęć tarasu z roślinkami i trawnika, 3 zdjęcia w środku. Jeszcze bym zrozumiał jakby to była randomowa osoba, ale #!$%@? pośrednicy? Chłop zrobił zdjęcie dronem, ale nie był w stanie zrobić zdjęcia kibla.
Cycki mi już opadają.
  • 18
@Raum: to się tyczy wszystkiego.
chcesz kupić auto: zdjęcia z zewnątrz + środek. Ale nie 1000 zdjęć z zewnątrz i ani jednego z środka
w przypadku roweru: zdjęcia z daleka, nie widać szczegółów, w opisie brak informacji jaki napęd w ogóle tam jest.
Komputer: czasami są dane komputera na zdjęciu, co jeszcze ujdzie - ale czasami nawet tego nie ma.

I naprawdę wiele innych, ludzie nie rozumieją, że dobry opis, dużo
@Raum dokładnie to, stary. 3 zdjęcia wazonu z kwiatami albo filiżanki z kawą i jedno jakieś krzywo zrobione, gdzie widać pół korytarza. Jak widzę coś takiego to mam ochotę umówić się na wizytę tylko po to, żeby jej #!$%@?ć plaskuna na dziąsło (bo nie wierzę, że facet coś takiego wrzuci).
via Wykop
  • 3
@Mirkoncjusz: Zadzwoniłem dzisiaj do babki (#!$%@? trafiłeś xD) i poprosiłem o zdjęcia na maila bo nic nie widać - nie, PROSZĘ PRZYJECHAĆ, nie wyśle na maila, nie bo nie.
Przedszkole. Piątka z uśmiechem za dobre chęci chociaż obrazek do kosza. Tylko ta piątka z uśmiechem to pewnie ze 20 koła wyjdzie. Ja się chyba przebranżowię, skoro oni odstawiając taka #!$%@?ę zgarniają tyle hajsu to ile musi zgarniać osoba poprawnie obsługująca aparat
@Raum: ludzie nie dodają zdjęć rzeczy, które uważają za oczywiste albo nic nieznaczące - oczywiście w obu przypadkach błędnie. Tutaj odpowiedź na pytanie, jacy ludzie są pośrednikami :D
via Android
  • 0
@kubako Ale ja mam zdjęcia z zewnątrz. Domu, ogródka, furtki, trawnika, zarośniętej fontanny która była ostatni raz włączona jak Kwaśniewski był prezydentem. Nie mam za to zdjęć pokoi, kibla, korytarzy. Dla mnie to jest abstrakcja.
@Raum: https://www.rightmove.co.uk/ zobaczcie jak wyglądają oferty domów w UK. Zdjęcia każdego pomieszczenia, rzuty, nawet dokładnie zaznaczone na mapie. I tak to powinno wyglądać! Oczywiście dom na zdjęcia często wygląda lepiej niż w rzeczywistości, ale mnie więcej wiadomo czego się spodziewać.
@Raum: ehh w niemczech to samo, widac ogloszenie i wyswietla sie informacja, ze dodane jest 10 zdjec. Klikasz, odpalasz galerie a tam 10 zdjec budynku z kazdej strony i jedna panorama klatki schodowej i to tyle
@Raum tak mam teraz jak wakacji szukam nad jeziorem
Brak połączenia fotkami domu z jeziorem
Brak zdjęć w środku (pewnie odpada tynk)
159 zdjęć roślin w ogródku