Wpis z mikrobloga

Coś ciekawego dzieje się w najbliższą sobotę w Krakowie?
Coś warto zobaczyć? Jakaś wystawa? Ktoś pokazuje gdzieś dupę? Coś wyjątkowego się wtedy dzieje?

Wiadomo, że dupy nam, Wrocławianom nie urwie te Wasze miasteczko, ale może coś fajnego tam macie.

#krakow #turystyka
  • 9
@dobryziomek2137 no i możesz popatrzeć, przeczytaj. Będziesz miał atrakcję.
Ale się nie przejmuj, tak to jest jak dziewczyny wyjadą mieszkać w wielkim mieście, potem nawet nie popatrzą bez rechotu na przyjaciela z miasteczka, szczególnie wrocławianki.
Nie każdy ma tyle szczęścia by urodzić się w dużym mieście.
@dobryziomek2137 no nie, w Wrocławiu udają trudne i porządne gdyby trafiły na wrocławiaka, natomiast w Krakowie, jak wyjadą do wielkiego miasta studiować, to robią się z nich szlaufy i dają dupy warszawiakom i obcokrajowcom.
Nie wiem, jestem z Warszawy, rzadko bywam w Krk, znudziły mi się wrocławianki, dziwnie pachną.
@massbombing_return: lasie teraz na deficytach potężnie śmigają, a w wielkim mieście facet jest deficytem, bo na jednego przypada w #!$%@? nas, facetów.*

Uwaga, podaję najprostrzą metodę i #!$%@?ć Wasze mordy, przychody, wzrosty i bóldupienie (czytaj syndrom ofiary), choć wiadomo że szukaja chada 205cm, 432 trylionów dochodu netto oraz duży beniz. One przychodzą do klubu:
1) po wyrazistych facetów. Staniesz się takim, gdy się ciekawie wymyślisz i zaczniesz takim się stawać. Patrząc