Wpis z mikrobloga

1844443 - 105 = 1844338

Dodałem ostatni trening, bo mam pytanie. Robię 100pompek.pl i znowu zderzyłem się z tym samym problemem, co przy poprzednich podejściach - robiłem regularne, radosne postępy i nagle...pfff to już 2 miesiące mija, jak doszedłem do ściany. Za każdym razem robię dokładnie tyle samo i padam na twarz. Robiłem już dłuższe przerwy między treningami i seriami, zmieniałem programy, ale poprostu nie chce być więcej i koniec, miał ktoś coś takiego? No bo nie bolałoby mnie gdybym wysiadł w okolicach 200 w 5 seriach, ale ledwo ponad 100 to trochę lipa.:/

#pompujzwykopem
  • 9
@MackoPL: no ja też robię z programu 100pompek, i daje radę całość nieźle, miałem tylko jedną ścianę raz, tydzień powtarzałem jeden zestaw. Któregoś dnia po prostu nie było że boli i pocisnąłem dalej.
@aranha6x3: Nie no tydzień to żadna ściana, ja większość zestawów zaliczałem na kilka podejść. Jedyne wytłumaczenie, to że inne rzeczy, które robię mogą kolidować z pompkami i nie ma odpowiedniej regeneracji, no ale też qrde bez przesady, przecież nie mam 60 lat.:/
W 5 albo 6 tyg. programu 100pompek na andka doszedłem również do takiej ściany. Robiłem dane serie z 4-5 razy, nie mogłem zaliczyć treningu, żaden progres nie miał miejsca. I zrobiłem sobie 1-2 takie treningi, że zrobiłem tyle serii, że w ostatniej nie byłem w stanie zrobić nawet 1 pompki. Mi pomogło, ryszułem do przodu, ale de fakto później zrezygnowałem już z programu i robię teraz pompy z nogami na podwyższeniu.
@trututuyten: Wykorzystałem dzisiaj twój pomysł, ale znowu miałem zonka. Okazało się, że minuta przerwy za każdym razem wystarcza mi do zrobienia 8 powtórzeń i żeby zejść niżej musiałem coraz bardziej skracać przerwy. No ale w końcu padłem, zobaczymy co z tego będzie, dzięki za radę.
@trututuyten: Nie:D Robiłem tak już 3 razy i za każdym razem odpadam coraz wcześniej. Nie wiem, może ćwiczenia z ciężarami mają z tym coś wspólnego, może nie daję mięśniom wystarczającego odpoczynku. Najbardziej mnie rozwala, że mięśnie coraz bardziej wyrobione, wyglądam coraz groźniej, a wymiękam po 30 pompkach.:D No ale trudno grunt, że trening dobrze daje w tyłek, będę cisnął z uporem maniaka, aż może pewnego dnia zbiorę plony, a jak nie,
@MackoPL: HeHe, to rzeczywiście po innym treningu mięśnie muszą być osłabione, skoro nie chcą w żaden sposób ruszyć dalej, Iwanie Groźny :P A poza tym chodzisz na profesjonalną siłkę czy trening amatorski?
@trututuyten: No właśnie czasem się zastanawiam co ja właściwie robię, bo jako że jestem z natury dużym gościem, to dziewczyny już i tak się mnie boją, więc tym pakowaniem jeszcze sobie strzelam w stopę.:) No ale cóż, skoro waga nie chce iść w dół nawet przy bieganiu 50km tygodniowo, to trzeba chociaż wyrzeźbić to, co jest. A ćwiczę w garażu, każde ćwiczenie robię na czas wg tego programu do pompek aż