Wpis z mikrobloga

Zacząłem oglądać #starwars, w sumie nigdy nie miałem styczności. Postanowiłem nadrobić to uniwersum, bo to chyba jedyna z takich znanych serii filmowych, której nie oglądałem. Obejrzałem epizod I i połowę II. Co to za g---o jest ja się pytam. xd Nie wiedziałem, że to coś w stylu słodkiego kina familijnego lat 90 jest. ;d Jedynie Natalie Portman trochę ratuje temat, ale na razie wynudziłem się na maksa. Dalej będzie lepiej?

#gwiezdnewojny #film
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShinpuTokubetsu: stare najlepsze przez sentyment głównie i to że w tamtych czasach to była zupełna nowość. 1,2 i 3 to było wytłumaczenie historii która potem poznasz. Po filmach czas na seriale. Jedne są lepsze inne gorsze ale.ogolnie na plus. Jeżeli chcesz obejrzeć fajną klimatyczną produkcje to jak skończysz 2 część to polecam zapoznać się z Clone Wars bodajże z 2002 roku zrobione przez Gendyego Tartakowskiego dla Cartoon Network. Jest klimat
  • Odpowiedz
  • 3
@cysiekw no bez wątpienia za Ahsokę Filoniemu należą się wyrazy uznania. Zrobić takie drewno z ognistej latynoski Rosario to jest wyczyn.
  • Odpowiedz
@cysiekw: dla mnie Rouge Ona i Andor topka. A andor nawet lepszy od Mando (oprócz ostatniego odcinka 2 sezonu kiedy się popłakałem że szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz