Wpis z mikrobloga

i może w końcu wrócą dawne tematyczne fora


@woskrosenie: Jak trafiam na te wciąż istniejące fora to jest rak większy od całej siatki aplikacji od FB. Wcale za nimi nie tęsknię.
@Daddy2137: A to dopiero pewnie początek, pojawi się pewnie z czasem więcej #!$%@? reklam nowe "super" dodatki dla klientów premium. Później pseudo "walka" z troll kontami. I tak powoli będą zwiększać cenę i utrudniać użytkowanie bez premium.
@ChlopoRobotnik2137: @AtlantyQ
Przecież to jest po to aby UE się odwaliło. Albo zostaje jak jest albo nie targetujemy was w zamian za hajs.
Nie wiem czy to można nazwać obroną ale to jest zwykły wybór pomiędzy płacę albo moją zapłatą są moje dane.
Ciekawe czy oprócz wielkiego oburzenia, ktoś się zastanowi dlaczego korpo wolą dane o użytkowniku niż jego hajs
Ciiii, zaraz przyjdą tacy, co będą bronić takiego pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Megawonsz_dziewienc: Nie wiem czy to obrona czy nie, ale to komercyjna usługa i mogą sobie jebnąć abonament nawet 1000 zł / miesiąc, a każdy ma prawo z tej usługi nie korzystać. Albo się utrzymają na rynku i zarobią pierdylion zielonych albo coś ich zastąpi prędzej czy później. Nie ma co się zbytnio emocjonować.
tylko zwyczajnie wyśmiałem cene. Uważasz, że 60zl za brak reklam na platformie, na której ludzie wrzucają zdjęcia czy filmiki to adekwatna cena?


@Daddy2137: oczywiście, że nie. To jest próba ucieczki do przodu by narzekać na to, że "zła unia im kazała" i złe GDPR. Szkoda, że nigdzie nie przyznają, że chodzi o to, że zła Unia karze im przestać używać ludzi jako żywe bateryjki do zbierania ich danych, a następnie niekontrolowanej