Wpis z mikrobloga

Dawno temu testowałem Modest Une i Cool Water Parfum, ale nie było szału bo Sauvage to nie była moja topka, było to dawno i nie pamiętam czy podobieństwo było duże. Ostatnio mi się spodobał (chyba zmęczenie niszowymi snrodami mnie dopadło) więc pytanie do Was, jakiś klon jest bardzo blisko i czy warto teraz kupować Diora czy parametry serio spadły?
#perfumy
  • 7
@RumClapton: miałem pare z klonów sauvage i mi najlepiej siadł Korloff Ultimate Man bo jest trochę inny niż wszystkie i ten akurat też u mnie finalnie został na półce, chociaż co do parametrów nowych wypustów to nie wiem jak to wygląda
Modest Une fakt też jest naprawdę dobry ale tego akurat puściłem jednak dalej i on w sumie z reszty klonów również mógłby ewentualnie u mnie zostać, reszta średnio według mnie
@RumClapton: No wtedy był bardzo dobry, wielkiej różnicy między nim, a Sauvage nie było i trwałość miał większą niż oryginał. Opinie raczej nadal zbiera dobre, a w dodatku dużo nie kosztuje to myślę, że warto wziąć. Ewentualnie widziałem, że ktoś na tagu jeszcze to odlewał, więc możesz kupić dekant na testy.