Wpis z mikrobloga

Jak usłyszałem, że prezydent ma podjąć decyzję nowego premiera, a demokratyczna opozycja nadal nie przedstawiła żadnej umowy prezydentowi to yebnąłem ze śmiechu.

Przecież to zakrawa o jakąś groteskę. Ta umowa powinna być przyniesiona w zębach Długopisowi dzień po wyborach.

Prezydent nie miał żadnych formalnych podstaw do tego, aby powierzyć tworzenie rządu Tuskowi. Także jako generalnie antypisowiec popieram jego ruch, bo był jak najbardziej oczywisty i naturalny.

Jak uważacie, z czego wynikła ta wtopa? Nie może się opozycja dogadać?

#wybory #polityka
  • 6
@bojackHorsemanPatataj: Opozycja nigdy się nie dogada jak chcesz z sobą dogadać 3 osoby które mają inne poglądy co do polityki no nie ma szans aby się dogadać dlatego zrobili to dla szopki i teraz sieją propagandę, że mają większość mandatów gdzie to PiS ma większość bo te barany z opozycji nie potrafią podpisać paktu koalicyjnego i robią za pośmiewisko na całym świecie xD
@Ranmaru

@bojackHorsemanPatataj: Opozycja nigdy się nie dogada jak chcesz z sobą dogadać 3 osoby które mają inne poglądy co do polityki no nie ma szans aby się dogadać dlatego zrobili to dla szopki i teraz sieją propagandę, że mają większość mandatów gdzie to PiS ma większość bo te barany z opozycji nie potrafią podpisać paktu koalicyjnego i robią za pośmiewisko na całym świecie xD


Właśnie tego się boję ziomuś. Biorę popcorn
@Ayessare

>Ta umowa powinna być przyniesiona w zębach Długopisowi dzień po wyborach.


@bojackHorsemanPatataj: a czy PiS przyniósł taka umowę bo z tego co ostatnio sprawdzałem nie mają większości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wygrali wybory przyglupie, to jaką umowę mieli przedstawiać? Z kim? Zawsze było tak, że zlecenie utworzenia rządu dostaje przedstawiciel wygranego ugrupowania.
Miał dać Tuskowi za zajęcie drugiego miejsca?

>generalnie antypisowiec


@bojackHorsemanPatataj: mhm ( ͡