Wpis z mikrobloga

#silownia

Słyszałem że wysoki nie da rady wygrać mister olympia. Z czego to wynika? Są jakieś wyjątki ale nawet Cbum ma "tylko" 185cm a reszta to manlety np. Phil Heath
Wielki nie da rady zbudować takiej masy, gorzej to wygląda? O co chodzi?
  • 9
@onepnch: pierwsze co przychodzi mi do głowy to proporcje. Mniejszy chyba łatwiej zbliży się do perfekcji, ale chvja się na tym znam. Najbardziej prawdopodobne jest, że bierdolę głupoty.
@onepnch: Wzrost mr. olympia od 1998
Ronnie Coleman - 180 cm
Dexter Jackson - 165 cm
Jay Cutler - 175 cm
Phil Heath - 175 cm
Shawn Rhoden - 178 cm
Brandon Curry - 173 cm
Big Ramy - 175 cm
Hadi Choopan - 169 cm
Derek Lunsford - 168 cm

Zajedzie #blackpill ale myślę że jest to po prostu popularniejszy sport u manletów aby braki cm w wzroście nadrobić w
@Pan_Szeryf: Tyle ze sredni wzrost mezczyzn na swiecie to jakies 173cm
https://wisevoter.com/country-rankings/average-height-by-country/
Co prawda w Europie i Ameryce polnocnej w wielu krajach jest kilka cm wiecej, ale dalej ludzie z twojej listy kreca sie wokol tej sredniej i nie sa jakimis strasznymi outlierami, moze poza Dexterem Jacksonem. Wiec ciezko stwierdzic, ze wiecej manletow niz zwyklych ludzi uprawia kultursytyke.
Do tego to co napisal Kasahara moze troche bardziej faworyzowac niskich, wiec wiecej
@TomekABC123:
1. Niebieski kolor na tej mapce równie dobrze oznacza rozkład profesjonalnych kulturystów na kraje (im ciemniejszy tym więcej). Wzrost w około 20% uzależniony jest czynników nie genetycznych (dieta). Więc przyjęcie 173 cm jest nie do końca słuszne.
2. Większość mężczyzn może zostać nazwana manletem w dzisiejszych czasach przez wygórowane standardy kobiet.
3. Kasahara ma oczywiście również rację. Jak zwykle jest to wieloczynnikowe.
Pan_Szeryf - @TomekABC123: 
1. Niebieski kolor na tej mapce równie dobrze oznacza roz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz