Wpis z mikrobloga

O kuźwa. Część wykopków się zesrała, bo Prezydent dał misję tworzenia rządu partii, która wybory wygrała. Nie wiedzieć czemu, uważają, że to Donald Tusk powinien być pierwszy, choć jego partia zdobyła drugie miejsce xD Ja rozumiem, że jest za co znielubić pissowczyków, ale dajcie sobie na wstrzymanie, Tusk niejednokrotnie "z ryja zrobił trampka" i nikt nie będzie jego zapowiedzi traktował poważnie, że uzbierał jakąś większość, bez dokumentu, który to potwierdza... mówić to mogą sobie dużo, na razie żrą się niemiłosiernie i jeszcze wszystko może się zdarzyć.
Ja tam już prażę popkorn i czekam z niecierpliwością, aż ta cała ferajna pisowska i platformerska z przystawkami, dostarczą mi wiele wrażeń z tej kadencji, paraliżując cały sejm. Nam to podwójnie wyjdzie na zdrowie, bo żadni kretyni nie zdołają przepchnąć szkodliwej ustawy przez cztery lata i dostarczą nam rozrywki. Jak dla mnie, to same plusy.

#tvpis #duda #wybory #oredzie #bekazpodludzi #przemysleniazdupy
p.....r - O kuźwa. Część wykopków się zesrała, bo Prezydent dał misję tworzenia rządu...

źródło: tusek

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: beka z was karakany pisowskie, zderzycie się nie długo brutalnie z rzeczywistością, Mateuszek nie dostanie wotum zaufania i tworzenie rządu przejmuje opozycja, gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o polityce i nie żył w propagandzie TVP Info to nie tworzył byś tego durnego wpisu.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: @MaSacrator Prócz ujadania i piany, nie macie nic ciekawego do powiedzenia? Serio? Tresura wam mózgi już wyżarła i jedyne na co was stać, to doszukiwania się za każdym rogiem jakiegoś pisowca, który odpowiada za każdą możliwą katastrofę na świecie, przez co w kółku wzajemnej adoracji, dowartościowujecie się jako ten "lepszy sort".
  • Odpowiedz