Wpis z mikrobloga

@Mery7 pewnie tamte juz sie nie nadaja do niczego, bo nawet po Tori musialy sie rozciagnac, ona by mogla sie z Justyna, Łucja, Wiczka prawniczka wymieniac a nie z dzoewczynami ktore maja udo jak ona talie i bez zadnego hejtu to pisze, bo ja sama bym jej rozciagnela pewnie w biodrach sukienke, mimo ze gore mam XS to dol juz bardziej M i nie pozyczam od nikogo chudszego ode mnie obcislych sukienek
@kyIiejenner: mogła i ja kupić za 10 zł, co to za maniera pożyczania cudzych ciuchów w programie. Każdy swoje biznesy, człowiek sukcesu, a przychodzi co do czego to podpierda*a drugiemu ubrania. Jeszcze później upieprzone całe w tym fluidzie co pół dnia nakłada, tluste od kremów, brudne od potu, bo ta się na poolparty nie bedzie kąpać, brudaska jedna.
@cirilla1989 ta akurat na dupie nie mogla sie rozciagnac bo ma rozciecia az do talii wiec predzej gora, Oliwia ma cycki ale nie takie wielkie i mimo wiazania na plecach moglo sie porozciagac z przodu, chociaz zle nie wygladala wiec mozliwe ze nic sie nie stalo co nie zmienia faktu ze nie powinny sie pchac w za male ubrania, ciekawe czy w za male buty by sie tak pchaly
@GdziesTamChcem: @kyIiejenner zauważcie, że ta maniera "pożyczania" sobie ubrań to raczej domena kobiet

w życiu nie spotkałem się z sytuacją, aby Wojtek z Piotrkiem się spotkali i jeden do drugiego powiedział... Staaary, ale masz zajebiste spodnie! Pożycz mi je na randkę xD takie rzeczy się nie dzieją xD za to kobiety cudze szafy uznają jako szmateksy, aby rozbudować własne szafy xD
@Sprus ja pozyczam sobie ubrania z kolezankami, jak najbardziej, jest sporo rzeczy ktorych sie nie da juz kupic, to sa tylko ubrania i ja nie mam z tym problemu ale zasada jest taka, nie pchaj sie w za male ubrania i tyle, proste