Wpis z mikrobloga

Powiem tak: jestem osobą która na temat #nieruchomosci ma częściowo wiedzę unikalną, bo mam dostęp do kilku polskich zamkniętych for i grup dyskusyjnych (wiem skąd spadkowicze biorą niektóre informacje i nawet gdzie ich usunęli jak się kapnęli kto jest kto i też wiem, gdzie ci nasi gwiazdorzy dostępu nie mają).

I jak wygląda sprawa konkretnie (tak jak poprzednio miałem polewę z szans na spadki):
- temat #nieruchomosci będzie zamknięty do 25r, chyba, że rząd wymyśli coś zupełnie nowego i pojawi się jakiś zupełnie niespodziewany czynnik gospodarczy
- to nie przypadek, że ostatnio bodajże Turek mówił, że rok 25 rysuje się jako jeden z bardziej nagrzanych na rynku, bo Cl ludzie akurat wiedzą pewne rzeczy
- najważniejsze: ostatnio od ponad roku właściwie od czasów kampanii wyborczej zaczyna się mówić w przestrzeni medialnej na temat problemu zwiększenia dostępności mieszkaniowej. Te liczby i wyliczenia podawane u nas są zaniżane. W rzeczywistości wzrost budowy nowych mieszkań jest znacznie większy i szybszy niż chciałoby to widzieć wielu naszych komentatorów. Niektóre liczby mogłyby być dużym zaskoczeniem.
  • 7
@Antiax: @MilionoweMultikonto To jest kopia z tagu #ukraina
https://wykop.pl/wpis/73544971/powiem-tak-jestem-osoba-ktora-na-temat-wojny-ma-cz

Powiem tak: jestem osobą która na temat wojny ma częściowo wiedzę unikalną, bo mam dostęp do kilku rosyjskich zamkniętych for i grup dyskusyjnych (wiem skąd osint nasz brał niektóre informacje i nawet gdzie ich usunęli jak się kapnęli kto jest kto i też wiem, gdzie ci nasi gwiazdorzy dostępu nie mają).

I jak wygląda sprawa konkretnie (tak jak poprzednio miałem polewę z
Powiem tak: jestem osobą która na temat #wykop ma częściowo wiedzę unikalną, bo mam dostęp do mirko (wiem skąd wykopki biorą niektóre informacje i nawet gdzie ich usunęli jak się kapnęli kto jest kto i też wiem, gdzie ci nasi gwiazdorzy dostępu nie mają).

I jak wygląda sprawa konkretnie (tak jak poprzednio miałem polewę z szans na powrót starego wykopu):
- temat #wykop będzie otwarty także po 25r, chyba, że admini wymyślą