Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy
Ale na logikę, co każdy z nich wniósł? I co zepsuł?
Stano:
- redakcja weszło (zaplecze biurowe, ludzie - ci z weszło tv, weszło fm)
- zasięgi (na tt był największy)
- pomysły (HP, Stanowisko)
- ciężka praca i kanały
- zejscie na strony commentary
- polaryzacja (stano lubisz albo nie, borasa też), duzy negatywny fanbase
- spółki Skarbu Państwa
- dużo kontentu
- impulsywne decyzje.
- wywalenie sponsorów bo głupie zarty (jego i weszlaków)
Boras
- zasięgi
- ból dupska
- insight informacje
- boomerstwo
Pol
- dużo pracy
- zasięgi YT na starcie
- pozytywny pato vibe
Smoku
- wąsa
Stano zrobił tak jak powinien, (chociaż jedyną z nim styczność miałem jak robiłem na weszło fm odcinek o UFO z Wąsem i Koksem). Zrobił umowę, która daje mu wyjscie kiedy chce (umowy się robi na czas wojny, nie pokoju). Zrobił fajną robotę, ciągnął kanał. To, ze reszta, łączenie z boomer Borkiem leciała w kulki (no może poza Polem, ale też, on dużo nie robi, poza byciem pozytywnym).
Borasa zapiekło, ze Stano nie chce gonić za hajsem na Tajlandzkie kopyto. Boras przestał robić HP, kiedy ogarnął, ze nie umie z siebie zartować (Stano i reszta potrafią) i ze kij w tyłku widać i ludzie z tego korzystają.
W tej całej wypowiedzi z wczoraj było: "stano ty chu jak mogłes wyjsc i robić sam na siebie, umawialiśmy sie na wspólny kanał, byłeś takim dobrym osłem. Jak mogłes wziąc kumpla prawnika zeby ci zrobił dobre warunki"
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HubertOlkowski: ale to było do przewidzenia. Jak dzielisz spółkę na 4x 25% to na bank wkład nie będzie jednakowy. Ale z drugiej strony typek miał tupet żeby powiedzieć im, że chce więcej xD ciekawe ile chciał
  • Odpowiedz