Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: od lutego 2022 roku oczekiwania co do radzenia sobie na froncie znacznie sie zmieniły. To nadal jest starcie gdzie Ukraina ma teoretycznie mniejsze możliwości od rosji.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: w czym dokładnie popierasz Ukrainę w takim razie? Co tutaj jest do popierania w tym, że walczą o swój kraj? Czy może chodzi o to, że popierasz ich gloryfikowanie bandery dopóki walczą? kekw
  • Odpowiedz
@mstasiek: mysle ze chodzi o popieranie pomocy im, bo 100000x lepiej dla polakow jest miec za sasiada ukraine niz rosje, niz znowu machac szabelka i zniszczyc wszystkie potencjalne relacje i profity, tym razem powodem potencjalnego zniszczenia relacji eksportowych i zrodla potrzebnej sily roboczej jest to ze hurr durr ukrainiec z kolorami banderowskimi jest bardziej zmotywowany do strzelania do ruskow, teraz to ja im nie pomagam.
  • Odpowiedz
@TeBerry: W sensie, że popiera Ukrainę w tym, że morduje kacapów? Super, ale Ukraina walczy głównie dla siebie, dla nas przy okazji. Równie dobrze mogłoby być na ich miejscu każde inne państwo i nic by to nie zmieniło. Jak przestaniemy im wchodzić w dupę to myślisz, że przestaną walczyć?

Czytać nie potrafisz?

Tak potrafię. A ty potrafisz czytać ORAZ analizować czytany tekst?
  • Odpowiedz
@mstasiek: Póki Ukraińcu zabijają ruskie ścierow to dla mnie mogą banderę oprawić w ramkę i wywiesić w każdym domu.
100 tysiecy zamordowanych polaków to niska cena za rozwalenie rosji.

Jak dla mnie na Ukraine powinno sie wyslac masę sprzętu nowoczesnego nawet w standardzie NATO + drugie tyle kontroli. Rozstrzelać tych co kradną i ruskich.
Jak Ukraina się "naprawi" tj wybroni swoje terytoria z Krymem, ogarnie z oligarchią i korup[cją to witamy w NATO i
  • Odpowiedz
@niebadzogrem:

Póki Ukraińcu zabijają ruskie ścierow to dla mnie mogą banderę oprawić w ramkę i wywiesić w każdym domu. 100 tysiecy zamordowanych polaków to niska cena za rozwalenie rosji.

powiedz to rodzinom, których członkowie zostali zamordowani przez Ukraińców. Może wypadało wtedy zamordować 1 mln Polaków, bo coś ostatnio słabo idzie im?

Jak Ukraina się "naprawi" tj wybroni swoje terytoria z Krymem, ogarnie z oligarchią i korup[cją to witamy w NATO
  • Odpowiedz
W sensie, że popiera Ukrainę w tym, że morduje kacapów?


@mstasiek: Tak.

Super, ale Ukraina walczy głównie dla siebie, dla nas przy okazji.


Efekt ten sam, a bycie miłym to nie wchodzenie w dupę.
  • Odpowiedz