Wpis z mikrobloga

Szkoda, że tag umiera, a reaktywuje się tylko podczas ściekowych dokonań #robertkaras które w zasadzie gowno znaczą. Wczoraj nasz rodak zrobił niebotyczny wynik 7:42 co chyba jest najlepszym wynikiem polskiego prosa w historii i generalnie serio potężny czas. Tylko Rudy odjechał, ale Dietlev porobiony o 6 minut! Kacper Stępniak. Inżynier, konstruktor mostów, który jeszcze rok temu triathlon po godzinach uprawiał między projektowaniem w biurze, strach pomyśleć co by było z tego chłopa gdyby tylko ktoś go wyłowił wcześniej i dał mu środki. Ten chłopak jest absolutnym fenomenem, a jego rower (co super ważne) jest przepotężny. Na szczęście jeszcze młody, on zrobi wynik, zapamiętajcie to nazwisko. Stępniak, Kacper Stępniak. Robert Karaś może mu ręczniki donosić co najwyżej. No i slocik na Hawaje oczywiście zrobiony z tego 2nd.
P.s. Ławicki też zrobił sub8, Miłosz niestety dnf
#triathlon
jadepobiegac - Szkoda, że tag umiera, a reaktywuje się tylko podczas ściekowych dokon...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@futrzakos również czekam na Miłosza, piąty wynik we Włoszech 13 dni po Malborku. Może gdyby ten Malbork odpuścił? Miłosz to typowy człowiek typu „praca”. Stepniak ma jeszcze factor „x” i myślę, że chwilę poczekamy na slota u Miłosza, on musi po prostu typowo trafić. Wilku wiadomo - tytan pracy, konsekwencja. Robi się ciekawie w naszym pro. Czekam jeszcze na Słupek aż się wydłuży (pewnie po Paryżu?). Ona też może powalczyć.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: Ty widziałeś ich/ścigałeś się z nimi ze takie rzeczy piszesz? Stepaniak to praca, praca, praca i doświadczenie (on jest w tym sporcie od ponad 10lat?), trenował i chodził do biura. Od ponad roku słucham jak każdy w triatlonach mówi ze tylko Wilkowiecki albo tylko Miłosz i praktycznie nikt nie wspomina Stapniaka. Im dłużej to trenuje tym bardziej widzę, ze Triathlon robią ludzie ktorzy za grosz nie maja pojęcia o
  • Odpowiedz
@jefedecocina tak, rozpisuje mu treningi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze, że tylko on jest w tym sporcie 10 lat, a pozostali prosi to ledwo weszli. Zupełnie nie skumałeś o co mi chodzi ale chui, jesteś widzę smutnym człowiekiem który zabrania innym mieć opinie. Przepraszam xD
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: PANOWIE, PISZCZEL OKRADŁ Z MARZEŃ! A tak na poważnie to Kacper ma ogromny potencjał, jest do tego bardzo skromną osobą, co w dzisiejszych czasach wśród naszych Polskich gwiazd tri jest rzadkością. Czas niby sekundę gorszy od Wilka, jednak Wilku płynął z prądem :) Wyobrażam sobie jedynie jaki cringe musiał czuć pośród tych influ, którzy z nim byli.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac:
jeśli opinia jest w jakiś sposób krzywdząca to piszę w obronie Stępniaka, najzwyczajniej nie mogę słuchać tych tri opowieści. Myśl co chcesz ale jak już to mówisz to licz się z opini innych.
  • Odpowiedz
@jefedecocina ty masz chyba głowę tylko do jedzenia co?:D nie zauważyłeś że napisałem #!$%@? laurkę Stępniakowi? Jesteś jakimś retardem czy jak? Nie chce mi się wdawać w dyskusję dalej skoro tak czytanie ci siedzi xD pozdro, poćwicz.
  • Odpowiedz