Wpis z mikrobloga

Kategoria - przemyślenia
Tak w ramach męskiego looksmaxingu to chwilkę pomyślałem i tak dochodzę do wniosków że każdy mężczyzna z kategorii chada stosuje looksmaxing, starannie przycięta i zadbana broda, zawsze regularnie przycinane włoski, zawsze zadbane ubrania perfumy.
Bez tego zazwyczaj wyglądają jak high tier normiki a nie jak chady, tylko nieliczni których poznałem mieli wygląd chada ale takie chada lite bez dbania o siebie (chodzi tylko o pierwsze spojrzenie i głównie twarz)
Jeśli chodzi natomiast o ciało jak wysokość to niestety nikt nie ma na to wpływu na plus ale złą dieta w dzieciństwie lub niedożywienie mogą prowadzić do niższego wzrostu niż powinno się mieć. Jeśli chodzi o muskulaturę to tak bardzo tego nie widać póki się nie zdejmie ubrań ale ponownie, jeśli chodzi o jakieś zdjęcia fitnesowców bez spodni czy koszulki to możecie zauważyć że zawsze starają się golić i uwypuklać muskulaturę, bardzo często dbają o swoją opaleniznę ale nie zawsze, oczywistością jest też ich dbanie o to co jedzą.

Natomiast nie mogę sobie przypomnieć ani jednego przykładu który skupiałby się pod względem looksmaxingu na polepszeniu mięśni twarzy i tego typu pierdoły. Albo więc takie mniejsze rzeczy mają duże pole jeszcze na rozwój w przyszłości albo po prostu są nic nie znaczące.
#przemyslenia #looksmaxing