Wpis z mikrobloga

Ech zawsze zastnawiałem się jak ludzie żyli w czasach gdy dokonywały się ludobójstwa. A te czasy jeszcze się nie skończyły. Dzisiaj Izraelczycy po raz kolejny dokonują ludobójstwa na Plaestyńczykach. Straszne rzeczy.

A na marginesie, widząc to kto popiera Izrael, powoduje u mnie kontemplację nad moją pozycją geopolityczną. Jak widać USA będące supermocastwem i głosujące w ONZ jak Izrael powie, nie dorasta do pięt Cesarstwu Rzymskiemu, które wiedziało jak dyskutować z żydostwem.

Na szczęście koniec końców dobro zatriumfuje, a osobniki przeniewierzające się Bogu i ludzkości przeminą.

#izrael #palestyna #usa #imperiumromanum #geopolityka #historia
  • 27
@schweizer: Oficjalne dane Ukraińskie dotyczą tylko cywili zabitych za liniami ukraińskimi przez ataki rakietowe i pociskami manewrującymi. Ze względu na słabą moc i małą liczbę pocisków oraz silną OPL strat jest tam stosunkowo nie wiele. Danych z Mariupola czy terenów okupowanych przez Rosję po prostu nie ma. Gaza to mały obszar i wszytko można dokumentować od razu. Po za tym dane najczęściej podawane o stratach w Gazie pochodzą od rządu Hamasu.