Wpis z mikrobloga

Ech zawsze zastnawiałem się jak ludzie żyli w czasach gdy dokonywały się ludobójstwa. A te czasy jeszcze się nie skończyły. Dzisiaj Izraelczycy po raz kolejny dokonują ludobójstwa na Plaestyńczykach. Straszne rzeczy.

A na marginesie, widząc to kto popiera Izrael, powoduje u mnie kontemplację nad moją pozycją geopolityczną. Jak widać USA będące supermocastwem i głosujące w ONZ jak Izrael powie, nie dorasta do pięt Cesarstwu Rzymskiemu, które wiedziało jak dyskutować z żydostwem.

Na szczęście koniec końców dobro zatriumfuje, a osobniki przeniewierzające się Bogu i ludzkości przeminą.

#izrael #palestyna #usa #imperiumromanum #geopolityka #historia
  • 27
@Adamfabiarz: Ty sie dobrze czujesz? Izrael to państwo religijne, w tym sporo naszej religii jest tam żeby popierać Palestyne, to trzeba mieć gwoździa w mózgu. Izrael walczy z terroryzmem, który okupuje Palestyne. Nie wypowiadaj sie na tematy polityczne jak uja wiesz, bo tylko powielasz propagande palestyńską i wiem, ze pewnie tez jestes ateistą, a ateizm ma sporo wspólnego z komuną i Rosją, ruska onuco ;)
@perla-nilu: Chłopie, gdy w marcu Kijów był niemal okrążony, wziąłem udział na ochotnika w konwoju militarnym do granicy ukraińskiej. Tak więc nie snuj bezpodstawnych teorii na mój temat - tyle powiem.
@perla-nilu: Może bez takich licytacji gdzie gorsze rzeczy. Na tagu Ukraina zapraszam do ich wymieniania. Ja poświęciłem sporo miejsca tematowi wojny rosyjsko-ukraińskiej. Sam kibicuję Ukrainie i zresztą posiadam tam interesy. Ale tutaj jest tag o Palestynie i Izraelu. Tak jak Ukraina ma prawo do samostanowienia, tak samo Palestyna ma prawo do samostanowienia.