Wpis z mikrobloga

Obserwacje zjawisk mylnie utożsamianych z UFO

Światło na niebie, czy może dziwny obiekt latający? W dzisiejszych czasach filmy i zdjęcia szybko obiegają media społecznościowe i zostają powiązane z UFO – niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Niestety, niezrozumiałe obserwacje często w pierwszej kolejności łączy się z pozaziemską aktywnością, a ludzie bardziej zainteresowani są sensacją, niż poszukiwaniem odpowiedzi. Jednym z głównych źródeł wyjaśnień obserwacji na niebie są po prostu zjawiska astronomiczne i obiekty ziemskiego pochodzenia. Jedynie 2-5% obserwacji to niewyjaśnione anomalie, w tym tak zwany incydent „Tic Tac” z 2004 roku.

Podczas obserwacji obiektów na niebie, istotne jest zachowanie krytycznego myślenia i uwzględnienie naturalnych wyjaśnień. W tym artykule przedstawimy najczęściej błędnie postrzegane zjawiska naturalne i obiekty, które często są utożsamiane z UFO. Dodatkowo warto rozważyć instalację jednej z aplikacji do obserwacji nieba. Takie aplikacje umożliwiają identyfikację gwiazd, planet, konstelacji oraz innych obiektów poruszających się po nocnym niebie: Stellarium, Star Walk, SkySafari, Google Sky Map.

https://ufonapowaznie.pl/obserwacje-zjawisk-mylnie-utozsamianych-z-ufo/

#ufonapowaznie #ufo #uap #ciekawostki
UFOnapowaznie_pl - Obserwacje zjawisk mylnie utożsamianych z UFO

Światło na niebie, ...

źródło: Obserwacje zjawisk mylnie utożsamianych z UFO

Pobierz
  • 4
ja kiedys jadąc autem widziałem na niebie obiekt który wyglądał jak kręcący sie mały punkt ciągnący za sobą cos w rodzaju smugi (nie kręcący sie wokół własnej osi tylko zataczający w miejscu koło (koło ustawione prostopadle do ziemi)) nie wiem co to było moze to była jakaś raca wystrzelona przez kogos i zataczająca koło a moze NOL choc to ostatnie w tym przypadku wydaje sie mało prawdopodobne. Rozmawialem tez z osobą ktora