Wpis z mikrobloga

@guest: Fullmetal Alchemist, Evangelion, Cowboy Bebop, Monster, Mob Psycho, Odd Taxi, Tatami Galaxy etc. etc. mogę tak długo wymieniać - jest masa mang/anime, które mają naprawdę satysfakcjonujące zakończenia.
  • Odpowiedz
o którym zakończeniu mowa? :D


@guest: Ostatni odcinek z serii TV + End of Evangelion. Traktuję to jako jedno, bo się uzupełniają. Rebuildów nie oglądałem.
  • Odpowiedz
@guest: Dororo i Shouwa Rakugo miały dobre zakończenie. Ale co do zasady to się zgadzam + ciężko mówić o dobrym zakończeniu przy shonenach, bo nawet jak masz jako takie zakończenie Dragon Ballu, Naruto czy innym to potem masz ryzyko wznowień. Attack on Titans, Claymore i masa innych miały kiepskie zakończenia.
  • Odpowiedz
Azjaci nie potrafią pisać zakończeń.


@guest: nie tylko Azjaci, taki Wiedźmin książkowy też się kończy #!$%@? xD Problemem tu jest to, że twórcy nie planują zakończenia, albo muszą dużo zmieniać, bo seria się za bardzo rozgałęziła i wychodzi gówno.

Dajcie mi animu które miało zajebiste zakończenie.

Texhnolyze
  • Odpowiedz
@guest: Co nie odpowiada CI w zakończeniu AoT? Jak dla mnie jest mega


I czym zawiódł Cię Monster? Jak dla mnie on kończy się w momencie, gdy uświadamiasz się, że to wszystko zostało zapoczątkowane jednym zawahaniem matki podczas decyzji kogo oddać - Johana czy Annie
  • Odpowiedz
  • 0
@guest nigdy nie jest tak że będzie się każdemu podobać, a robienie na siłę czegoś pod czytających jest bez sensu, autor z rigczem #!$%@?ł wsztkich bohaterów których lubiłam i jestem zadowolona heh
  • Odpowiedz