Wpis z mikrobloga

@FX_Zus: main competitor, mercedes :D

ciekawe czemu nie testują względem 2x tańszej albo 2x szybszej (w zależności od modelu) tesli hmm

Aczkolwiek osobiście bardzo mnie cieszy że przynajmniej robią JAKIEŚ elektryki które nie są nudnymi suvami dla starych bab
  • Odpowiedz
  • 0
@assninja: Bo 2x tańsza to "kartonowe metalowe pudło" na kółkach... a 2x szybsza to samo tylko, że ma 3 silniki i nonsensowne 1100 koni (nie jest to ani luksusowy sedan ani hypersportowy bolid, tylko bezsensowne połączenie obu)... obie, zero komfortu, ergonomii, stylu, finezji wnętrza i zewnętrza, izolacji akustycznej, możliwości customizacji, jakości materiałów w porównaniu do BMW. BMW to inna liga niż masowo produkowany "elektryk dla ludu" z ceną sztucznie napompowaną nieistniejącą
  • Odpowiedz
ciekawe czemu nie testują względem 2x tańszej albo 2x szybszej (w zależności od modelu) tesli hmm


@assninja: Nie wiem, może dla tego iż zawsze była święta trójca mercedes, bmw i audi a teslę po prostu nie każdy lubi.
  • Odpowiedz
@FX_Zus: Spokojnie zaraz i tak pewnie przyjdzie ktoś a następnie powie, że poprzednie modele bmw i mercedesa były tymi ''ostatnimi'' prawdziwymi autami a teraz to już gówno. Bo on jeździ e39 lub e60 i wie co jest prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: jestem spokojny ziomuś... ale takie są niestety fakty... Tesla to świetny napęd, sieć ładowania, poniekąd oprogramowanie ale cała reszta to katastrofa napędzana kłamstwami Muska. A co do BMW... to jak dla mnie też już zaczynają "odpływać" i być może ta generacja jest ostatnia gdzie jeszcze łączą coś tradycyjnego z postępem (z mojej perspektywy). Dla mnie iX, i7, i5 są na granicy a M2, XM to już jawne przegięcie w stronę
FX_Zus - @Cztero0404: jestem spokojny ziomuś... ale takie są niestety fakty... Tesla ...
  • Odpowiedz