Wpis z mikrobloga

W 10 kolejce Harry Kane strzela trzeciego hat tricka w tym sezonie. Guirassy nie wystąpi jutro w meczu z Heidenheim - wciąż leczy kontuzje.

#bundesliga #pilkanozna #mecz #torjagerkanone2024

Lista wołanych:
@tehniick @Manfakk @nitas86 @u_k1 @jmateuszj @hypoglossus @alfonsy @WujekRoman @Wulec @sztach @bowers @Apertum @bober234 @AtlantyQ @StanTheMan @dobrepicko @macjaos @kexus512 @xHaustedd @pan_manekin @matixrr
Pobierz zajsty - W 10 kolejce Harry Kane strzela trzeciego hat tricka w tym sezonie. Guirassy...
źródło: LGK10
  • 32
@tomazzo69 poczekaj niech najpierw ten rekord pobije narazie sporo mu brakuje. Ale cisnąć bekę z sukcesu rodaka to tylko Polacy potrafią szczególnie ci co w życiu nic nie osiągnęli. Czaicie chłop ma bekę z Roberta bo ktoś może pobić jego rekord. Co za mentalność robaka
ci co w życiu nic nie osiągnęli


@mesulete: Czyli ty? Bo o mnie nic nie wiesz, wiec w jaki sposob mozesz wiedziec czy odnioslem sukces czy robie w fabryce azbestu? Typowy napinacz, nie znam goscia, ale se go ocenie, bo jestem taki kozak, otoz nie, jestes zwykla internetowa pipka :)
@Mikka: Tylko inny polak powie do drugiego polaczek, typowa mentalnosc wiesniaka odciagnietego od pluga, w polsce widze dalej bez zmian, pelno wiesniakow i internetowych napinaczy, dobrze, ze juz dawno nie musze ogladac na ulicach tych twarzy wolajacych o rozum :)
@tomazzo69: Dobra widać od kogo wy są xD. Zakompleksiony Polak za granicą, któremu słoma z butów wystaje. Tylko przekroczy granice i już od razu czuje się lepszy. Nie, uwierz mi, jak byłeś zawistnym chamem i wieśniakiem, to nawet po wyjeździe za granicę dalej nim będziesz, jak bardzo byś próbował pokazać że nie jesteś. I nie projektuj swoich własnych przywar na innych.
@Mikka: Oceniasz mnie nic o mnie nie wiedzac, slabo to o tobie swiadczy, widac, zes prosty chlop odciagniety od lopaty, wiec w sumie szkoda mojego czasu, bo przepasc miedzy nami jest za duza, a nie bede cie edukowal, bo powinna to juz dawno szkola zrobic, widocznie cos poszlo nie tak. Narka :)

@tomazzo69:

Oceniasz mnie nic o mnie nie wiedzac,


Znowu sobie na mnie projektujesz. Tobie wolno oceniać a innym ciebie nie, Kali zabrać dobrze, Kalemu zabrać źle. Ego na księżycu a oczy we własnej dupie.

#czarnolisto


Jesteś taaakim stereotypowym "paniczem" :D.