Wpis z mikrobloga

W 10 kolejce Harry Kane strzela trzeciego hat tricka w tym sezonie. Guirassy nie wystąpi jutro w meczu z Heidenheim - wciąż leczy kontuzje.

#bundesliga #pilkanozna #mecz #torjagerkanone2024

Lista wołanych:
@tehniick @Manfakk @nitas86 @u_k1 @jmateuszj @hypoglossus @alfonsy @WujekRoman @Wulec @sztach @bowers @Apertum @bober234 @AtlantyQ @StanTheMan @dobrepicko @macjaos @kexus512 @xHaustedd @pan_manekin @matixrr
zajsty - W 10 kolejce Harry Kane strzela trzeciego hat tricka w tym sezonie. Guirassy...

źródło: LGK10

Pobierz
  • 32
@tomazzo69: guirassy nie dobije do 30, skończy się purple patch + PNA, Kane na spokojnie może dojechać rekord Messiego w TOP5 ligach, szczególnie że co ma go zastopować oprócz kontuzji? nieironicznie jestem bardziej pewny tego, że Bayer Leverkusen ma szansę zdobyć mistrzostwo Niemiec niż tego, że grający wszystko Kane nie dobije w tej lidze śmiesznych 40 bramek.
@Frydzio7: Tak bedzie beka z roberta, ktory dopiero po 7 latach w bayernie, a 11 latach w bundeslidze #!$%@? te 41 bramek, a tutaj przychodzi kane i juz w 1 sezonie moze pobic ten "niepobijalny rekord" i to nie o jedna czy dwie bramki, ale nawet o kilkanascie. Zacznij czytac ze zrozumieniem, ta zdolnosc nabywa sie w pierwszych klasach podstawowki, moze czas sie tam cofnac? ( ͡° ͜ʖ ͡
@wiktorek_pl: Ale po co dzieciaku wyzywasz, nie umiesz pisac w cywilizowany sposob? Ja rozumiem, ze z kumplami spod trzepaka tak do siebie mowicie, ale nie kazdy jest takim neandertalczykiem jak ty, ochlon :)