Wpis z mikrobloga

#yt #youtube #youtubepremium

Jak mogę zapłacić na YT premium jeśli nie chcę dzielić się numerem karty? Na google pay też przelewu nie można zrobić. Kupując paysafe card zostanie mi 4zl i szkoda co miesiąc je marnować. Konto paysafecard to też jakieś prowizję/opłaty. Jak inaczej mogę to zrobić?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojtas_elo: przy codziennym korzystaniu - nie...

ja używam właśnie do opłacania abonamentów (hbo, prime, wp.pl), płacenie na aliexpress i innych podejrzanych sklepów w necie...
ostatnio też podpiąłem pod Garmina, google wallet i wrzucam tam raz w miesiącu pieniądze na p---------e - tak, żeby kontrolować głupie wydatki...

edit
aaa prowizje zdaje się są jak przewalutujesz pieniądze w weekend, albo jak chcesz pieniądze z bankomatu wypłacić - ale tu nie wiem, nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@Emill: dziękuję za odpowiedź. Codzienne wydatki tzn? Jeśli chcę opłacać co miesiąc jedną/dwie/trzy subskrypcje to wpasowuje się w to i nic nie będę ekstra bulić?
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: Tak, nie będziesz ponosić żadnych kosztów. Nie ma żadnych limitów płatności, czy coś w tym stylu.
Nie musisz też zamawiać karty fizycznej - ja mimo wszystko sobie zamówiłem (zapłaciłem tylko za koszt przesyłki) i leży sobie nieużywana odkąd mam zegarek z NFC.

Za karty wirtualne też się nie płaci - mam chyba 3 + jedną jednorazową.
  • Odpowiedz