Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie wiedział - na TTV leci program o ludziach którzy płacą kredyt i ogólnie rzecz biorąc średnio zarządzają swoim domowym budżetem.
Jest taka jedna parka Marcel i Beata - koleś w pierwszym sezonie programu wziął kredyt na 20k+ na sfinansowanie operacji powiększenia biustu swojej żony (lub partnerki, nie wiem), po czym prawie doszło do rozstania, partnerka miała kryzys i poszła w bok - czyli ktoś inny pobawił się doinwestowanymi cycami. W najnowszym sezonie już są znowu razem, a koleś usprawiedliwia ją, że każdemu może się zdarzyć i rodzina jest najważniejsza, dodatkowo zasypuje ja w jednym odcinku kwiatami xD

#pieklomezczyzn
#bekazpodludzi
#zycienakredycie
#patologiazewsi
#tvn
  • 6
  • Odpowiedz
@macieyy: dodaj jeszcze ze Marcel żeby spłacić kredyt musi brac nadgodziny i więcej pracowac co jego ukochana skwitowala stwierdzeniem, że dla niego praca to przyjemność bo sobie pogada z kolegami wiec żadne poświęcenie.
  • Odpowiedz
@macieyy: ja nie wiem co on w niej widzi serio. Cała porobiona, wygląda jak transwestyta i jeszcze do tego zdradziła. Gościu ma jakieś klapki na oczach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Teraz w odcinku wymyśliła sobie studia kosmetologiczne i Marcelek musi płacić za studia, następnie zabrał ją na obiad aby świętować jej studia, postawił obiad jej i dziecku na co ona mówi mu ze 800zł + kursy i wyjazdy ( 1000 zł za kurs ) na co Marcel się nie zgodził ze względów finansowych a ona po prostu wyszła i zostawiła go i córkę w restauracji ????????????
  • Odpowiedz