Wpis z mikrobloga

Jeżdżę rwd 160km+


@Jestem_tu_nowy: przy tak małej mocy każda opona jest dobra, jak każda inna popularna opona w popularnym aucie, op będzie zadowolony. Przy fwd 250KM/350Nm na tej gumie na mokrym ślizgało się jak na lodzie. Teraz szukam czegoś do rwd 400KM/600Nm i nawet bym nie splunął na te dębice xD
@snorli12 deszczowa pogoda, 4 stopnie, ruszam dość dynamicznie ze skrzyżowania skręcając w prawo, nagle czuje że lece do rowu... Jak na lodzie. Opona miała 4 lata, całkiem dużo mięsa. Tego samego dnia zamówiłem nowe..
@Atreyu nie, mam prawko od 1991 roku i "parę" opon zimowych przerobiłem. Na Dębicach jeździłem w górach i zawsze wyjechałem ze zaśnieżonego parkingu czy podjechałem pod górę po śniegu.
Pytanie było o Dębice więc wyraziłem swoją opinię. Tak.samo jak mogę polecić Michelin Alpin a4.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W teście niemieckiego ADAC były te opony na samym końcu. Plusy miała tylko za jazdę po śniegu. Suche i mokre nawierzchnie wyszły tragicznie.


@fishery: wydaje mi się, że ostatnią pozycje w takim teście zajęły opony Kormoran Snow, a nie wspomniane przez Ciebie Dębica Frigo.
@snorli12 właśnie sie doktoryzuje z zimowek bo też szukam. Frigo ponoc na kopny śnieg, błoto pośniegowe mega, na mokre drogi czy do miasta raczej średnio i zaczynają "pływać" ale daj znać jak odczucia