Wpis z mikrobloga

LOL. @Linnior88 narzeka, że na tagu #ladnapani #ladnadziewczyna nie ma ładnych twarzy, tylko rozebrane kobiety.

Napisałem długi komentarz z merytorycznym wyjaśnieniem dlaczego tak się dzieje.

Mniej więcej: że oceniana jest całość, cycki też, a te łatwiej ocenić gdy je widać. Że działa też coś w stylu efektu cheerliderki (że jak jest na zdjęciu wiele kobiet to są oceniane lepiej niż każda z osobna).

I że jak chce skupiać się na twarzy to może zacząć korzystać z tagu #ladnatwarz. A nie walczyć z już istniejącym tagiem.

A ona co? Usunęła mój komentarz i odpisała "utkaj" xD Co za frustratka xD

https://wykop.pl/wpis/73523895/ladnapani-ladnadziewczyna-czemu-wy-na-ten-tag-wyst#259496813
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk321: Ja nie obsewuje tego tagu. Przeleci mi jak scrolluje mikro. I wiesz co? W 90% przypadkow mam ochote napisac "ale gdzie?" Gdzie ta ladna pani? Dlaczego ludzie wrzucajacy cycki uzywaja tagu ladnapani a nie tagu cycki?

Ladna pani niekoniecznie musi pokazywac cycki zeby zostala uznana jako ladna. Jasne ze gust jest jak dupa (kazdy ma swoj) ale okreslanie kogos ladnym przez pryzmat cyckow to juz przegiecie.
  • Odpowiedz
@mk321: Ale wiesz, że rozmawiaś z incelką, która jest na tym samym poziomie, co niektóre sfrustrowane przegrywy? To jest smutny przypadek "urojeń z niedoruchania" który jak widać dotyczy obu płci.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: może i tak, ale można też używać tagu, który skupia się tylko na twarzy. I czy to jest powód, żeby usuwać komentarz z wyjaśnieniem dlaczego tak się dzieje?
  • Odpowiedz
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: no właśnie nie wiedziałem. Na początku wyglądało po prostu jak merytoryczna dyskusja o przeznaczeniu tagów. Ale okazało się, że wylądowałem w szambie. Jak ktoś się nie zgadza z opinią, to usuwa komentarz.
  • Odpowiedz
@mk321: NIe no. Nie chodzi o to ze bronie. Jestem przeciwnikiem kasowania komentarzy bo to cenzra w czystej postaci. A jakos nie tesknie za cenzura.

Chodzilo mi o to ze ten tag jest naduzywany. Jesli ladna pani oznacza ze ma swiecic cyckami to spokojnie mozna wrzucac wszelkie glonojady z tona plastiku na twarzy byle cycki pokazaly. Czy to dalej bedzie podpadac pod ladnapani?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: no ja mam żal o to usuwanie komentarza. Liczyłem na dyskusję w tamtym wątku, ale się nie da.

Może nadużywany, a może ci co plusują to dla nich ładne, a dla innych mniej. A po prostu już tak się przyjęło na tym tagu. I zamiast próbować zmieniać treść na tagu i przyzwyczajenia wszystkich plusujacych, to utworzyć sobie obok inny tag np. #estetycznapani. Każdy będzie wrzucał i
  • Odpowiedz
@mk321: Jak wspomnialem na zadnym z tagow ne siedzie i nie obserwuje. Widze to co na mikro przeleci.
I serio jako "zewnetrzny obserwator" cisne niezla beke.

Nie chodzi o gust. Dla mnie ladna to dla Ciebie moze byc szkarada (i odwrotnie). Ale ladnosc nie polega na pokazywaniu golych cyckow. Osobiscie jestem normalnym facetem i gole cycki mi nie przeszkadzala ale za cholere nie pasuje to pod ten tag. i jak
  • Odpowiedz
@gorzki99: jedna osoba , która ma olej w mózgu , o to właśnie mi chodzilo że ładna pani to taka Adriana Lima , Miranda kerr Megan Fox a nie jakaś gola karyna z czołem jak lotnisko
  • Odpowiedz
@mk321: tag ładna pani powinien być przeznaczony na kobiety które są tak zjawiskowo piękne że nawet jak jest ubrana to mówisz WOW a nie jakaś gola laska z twarzą jak tranzytor i 2 tonami makijażu
  • Odpowiedz
że ładna pani to taka Adriana Lima , Miranda kerr Megan Fox


@Linnior88: Az sprawdzilem o kim piszesz (ok megan fox to jakos tam kojarze). No coz... Jak mowilem kazdy ma swoj gust :P
Cloue jest takie ze lada pani to ma byc ladna pani a nie ladne cycki ktorymi swieci.

A kazdy ma inny gust.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: @Linnior88: według was jak ma brzydką twarz to nie jest #ladnapani, pomimo tego że ma ładne cycki?
A odwrotnie? Jak ma brzydkie cycki, ale ładną twarz to już jest?
Dla jednych ważniejsza jest twarz, a dla innych cycki.
To nie jest tag #ladnatwarz ani #ladnecycki. Ludzie oceniają całokształt. Jedni bardziej zwracają uwagę na twarz, inni na cycki. Jak chcecie
  • Odpowiedz
żeby laska miała twarz jak bazyl i ktoś powiedział że ładna tylko dlatego że ma cycki na wierzchu


@Linnior88: nikt nie twierdzi że ładna bo cycki na wierzchu, tylko ładna bo ogólnie atrakcyjnie się prezentuje, ma pociągającą sylwetkę, a tę musi być widać żeby to ocenić.

Pokaż przykład takiej baby "bazyl z twarzy". Akurat Twoje przykłady zdecydowanie nie powalają i w życiu bym nie powiedział "wow"
  • Odpowiedz