Wpis z mikrobloga

Ja to samo. Pewnie wykorzystaja 30 dni przysługujące im na ustosunkowanie sie xd


@rotnem, @dge22, @EmANDeM, @retoxer: Skąd te 30 dni? Na ustosunkowanie się do reklamacji mają 14 dni. Jeśli nie odpowiedzą, to znaczy, że uznali reklamację z żądaniem w niej zawartym. Inna sprawa, że jeśli ktoś korzystał z formularza na ich stronie, to nie ma żadnego potwierdzenia, że złożył reklamację. Ja bym poczekał do piątku przyszłego tygodnia.
@Wykopaliskasz: Kompletnie w dupie mam liczbę komentarzy jakie mam na tym czy jakimkolwiek innym portalu xD nie wierzę, że ktoś na takie dyrdymały zwraca uwage, serio.
Co do przepisu to zwracam honor - masz rację co do tych 14 dni - teraz doczytałem, że od stycznia tego roku się to zmieniło w związku z wejściem dyrektywy unijnej i przystosowaniem naszych przepisów do niej, nie miałem wiedzy o zmianie tegoż prawa -
nie wierzę, że ktoś na takie dyrdymały zwraca uwage, serio.


@EmANDeM: Na wykopie to nie ma znaczenia. Kiedyś na wszystkich forach tematycznych liczba postów była widoczna przy awatarze i decydowała często o stopniu rangi na forum (oznaczonej przez konkretny kolor nicku lub jakiś tytuł). Elektroda jest znanym przykładem, gdzie użytkownicy tylko nabijali sobie komentarze, a nic nie wnosili do rozmowy. Myślałem, że to może jakieś przyzwyczajenia z dawnych czasów internetu.