Wpis z mikrobloga

Ja w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy stoją po stronie Izraela. Przecież wiadomo, że Żydzi dążą do wysiedlenia jak największej liczby Palestyńczyków, z tamtego rejonu. Pytanie, gdzie się oni przesiedla, chyba nie do Chin. Więc nie ważne czy się ich kocha czy nie, lepiej dla nas żeby zostali oni tam, bo zwycięstwo Izraela oznacza problemy dla nas w Europie.
#wojna #izrael #palestyna
  • 11
@Nofuck: największa beka to Ci, którzy uważają Izrael za normalny europejski kraj i ostoję europejskich wartości a oni przyjmują w ostatnich latach coraz więcej cech ruskiego i arabskiego społeczeństwa XD Żydzi się nawet między sobą nienawidzą. Gadałem z jednym, który odwiedził Wrocław kilka lat temu i puścił okropną rasistowską wiązankę w stronę Aszkenazyjczyków. Za te teksty o tym, że to świnie i nie ludzie nie jeden Polak by wylądował w sztumie
@R187 już różni muzumałńscy sąsiedzi przyjmowali wiele razy palestyńczyków, i zazwyczaj kończyło się bieda mi strasznmi z ich strony, jak wojna doma w Jordanie.
Tak więc już nikt niespecjalnie chce tego robić. No i nikt tak naprawde nie ma obowiązku.
@Nofuck ja tam nie stoje po zadnej stronie. Izrael ma za uszami to ze kradł terytoria palestyny, wiedzial dobrze o planowanej akcji mogl temu przeciwdzialac ale chcial miec konflikt zeby ostatecznie pozbyc sie gazy z kolei arabowie i terrorysci to nie moja bajka bo tez przez nich gina cywile i wiadomo jaki burdel robia w europie. Wiec najlepiej nie popierac nikogo i krytykowac dzialania obydwu stron. Bo tu i tu sa zbrodnie